www.mediawavefestival.hu | www.romerhaz.eu | www.passportcontrol.eu | www.filmfundgyor.eu

  

 

 ***

33. MEDIAWAVE

NEMZETKÖZI FILMVERSENY

nevezési határidő:

2023. január 15.

 

***

 

"RAVAZDI PARASZTSZALON"

2023 ELEJI PROGRAMJAIBÓL

 

január 4. (szerda)

"Győri filmes egyéniségek"-sorozat

IN MEMORIAM LENGYEL SÁNDOR

1967-2022

*

január 11. (szerda)
"Akik sokakat befolyásoltak"-sorozat

IN MEMORIAM TIMAFFY LÁSZLÓ

(hányatott sorsú győri néprajzkutató)

*

január 18. (szerda)
"Közösség- és fesztiválszervezők" sorozat
MÁRTA ISTVÁN

(zeneszerző, a "Völgy" kitaláló szervezője)

*

január 25. (szerda)
„A magyar utcai színjátszás történetéből"-sorozat
BOKA GÁBOR

 (az egyik szaxofonos beszélget a másikkal)

*

február 1. (szerda)
"Értékgyűjtők" sorozat

DOMBI ALAJOSNÉ

(a felpéci tájház vezetője)

*

február 8. (szerda)
"Közösség- és fesztiválszervezők" sorozat
MUHARI ZOLTÁN

(a Panyolafeszt kitaláló szervezője)

*

január 15. (szerda)
"Győrből a nagyvilágba" sorozat

FUNTEK FRIGYES SZÍNÉSZPORTRÉ

(Győr, disszidálás, Párizs, Udine, SZFE tanár)

 

 

 

  

 

 ***

33. MEDIAWAVE

NEMZETKÖZI FILMVERSENY

nevezési határidő:

2023. január 15.

 

***

 

"RAVAZDI PARASZTSZALON"

2023 ELEJI PROGRAMJAIBÓL

 

január 4. (szerda)

"Győri filmes egyéniségek"-sorozat

IN MEMORIAM LENGYEL SÁNDOR

1967-2022

*

január 11. (szerda)
"Akik sokakat befolyásoltak"-sorozat

IN MEMORIAM TIMAFFY LÁSZLÓ

(hányatott sorsú győri néprajzkutató)

*

január 18. (szerda)
"Közösség- és fesztiválszervezők" sorozat
MÁRTA ISTVÁN

(zeneszerző, a "Völgy" kitaláló szervezője)

*

január 25. (szerda)
„A magyar utcai színjátszás történetéből"-sorozat
BOKA GÁBOR

 (az egyik szaxofonos beszélget a másikkal)

*

február 1. (szerda)
"Értékgyűjtők" sorozat

DOMBI ALAJOSNÉ

(a felpéci tájház vezetője)

*

február 8. (szerda)
"Közösség- és fesztiválszervezők" sorozat
MUHARI ZOLTÁN

(a Panyolafeszt kitaláló szervezője)

*

január 15. (szerda)
"Győrből a nagyvilágba" sorozat

FUNTEK FRIGYES SZÍNÉSZPORTRÉ

(Győr, disszidálás, Párizs, Udine, SZFE tanár)

 

 

 

etnik Archív
2023. január VHKSzCsPSzVHKSzCsPSzVHKSzCsPSzVHKSzCsPSzVHK Aktuális program:
2023.01.31.
01020304050607080910111213141516171819202122232425262728293031

KÖZVETLEN KÉRDÉS

Név:
E-mail:
Kérdés:

HÍRLEVÉL

Név:
E-mail cím:
Feliratkozom az alábbi hírlevelekre:
MEDIAWAVE
MEDIAWAVE webTV
Passport Control
Adatok módosítása, leiratkozás vagy aktiválás újraküldése:
KÉPAJÁNLÓ

MEDIAWAVE ARCHÍVUM (1991-2022) :: 2017 :: DÍJLISTA 2017 - ÚTON / ON THE ROAD Online Film Fesztivál

Az ÚTON / ON THE ROAD Online Filmfesztivál díjazottja

The ON THE ROAD Online Film Festival award winners

A FILMSZAKMAI ZSŰRI DÍJAI

THE JURY'S AWARDS

A zsűri tagjai / members of the jury: Varga Balázs - filmesztéta / film critic, Durst György - producer, Silló Sándor - film- és színházi rendező / film and theatre director, dramaturg

Legjobb rendező / Best director

 

Robin DIMET (FRA):

Night Train Station

Legjobb operatőr / Best Cinematographer

 

KISS GRAVI András

ODEGNÁL Róbert: Noiré (HUN) c. filmjének operatőri munkájáért

reFORMÁCIÓ díj / reFORMATION Prize

 

Ivan BOGDANOV & Vessela DANTCHEVA (BUL/CRO):

Travelling Country

 
KÖZÖNSÉGDÍJAK / AUDIENCE AWARDS

Legjobb Film / Best film


BÁNOVITS Ottó (HUN):

Donkey Xote
 

Legjobb rendező / Best Director


NAGY Kálmán (HUN):

Reszkető gerenda
 

Legjobb operatőr / Best Cinematographer

 

John CRAINE


in Robin DIMET (FRA):

Night train station

 

KERESŐ


      
KIEMELT HÍREK
2022.11.20. 09:08

MEDIAWAVE FILMNEVEZÉS

nevezési határidő:

2023. január 15.

nevezni a

felületen keresztül

lehet! Kattints a logóra!

 

TAGSÁGOK
FŐ TÁMOGATÓ

A MŰKÖDÉS TÁMOGATÓJA

 

MAGYAR FESZTIVÁL SZÖVETSÉG

A MEDIAWAVE

Kiváló Minősítésű Magyar Fesztivál

 

A MEDIAWAVE Minősített

Európai Fesztivál

PARTNER OLDALAK

 

 

 

 

SZABADOS MUSIC

DIRECTORY

 


Kártyás fizetés szolgáltatója
Elfogadott kártyák