www.mediawavefestival.hu | www.romerhaz.eu | www.passportcontrol.eu | www.filmfundgyor.eu

2020. március 1- április 27.

 

fotósorozatok a Mediawave történetéből

 


fotósorozatok a Mediawave történetéből

 

 

fotósorozatok a Mediawave történetéből

 


fotósorozatok a Mediawave történetéből

 


fotósorozatok a Mediawave történetéből

 


fotósorozatok a Mediawave történetéből

 


fotósorozatok a Mediawave történetéből

 


fotósorozatok a Mediawave történetéből

 

2020. március 1- április 27.

 

fotósorozatok a Mediawave történetéből

 


fotósorozatok a Mediawave történetéből

 

 

fotósorozatok a Mediawave történetéből

 


fotósorozatok a Mediawave történetéből

 


fotósorozatok a Mediawave történetéből

 


fotósorozatok a Mediawave történetéből

 


fotósorozatok a Mediawave történetéből

 


fotósorozatok a Mediawave történetéből

 

etnik Archív
2020. augusztus SzVHKSzCsPSzVHKSzCsPSzVHKSzCsPSzVHKSzCsPSzVH Aktuális program:
2020.08.11.
01020304050607080910111213141516171819202122232425262728293031

KÖZVETLEN KÉRDÉS

Név:
E-mail:
Kérdés:

HÍRLEVÉL

Név:
E-mail cím:
Feliratkozom az alábbi hírlevelekre:
MEDIAWAVE
MEDIAWAVE webTV
Passport Control
Adatok módosítása, leiratkozás vagy aktiválás újraküldése:
KÉPAJÁNLÓ

"NÖVELÉS vagy NEVELÉS?" Projekt 2017-2019 :: TANULMÁNYÚT 4. :: Tanulmányút 4. program

 

”NÖVELÉS vagy NEVELÉS”

közösségalakító tevékenységek Magyarország hátrányos helyzetű térségeiben

EFOP-5.2.2.-17-2017-00074

2018. július 19-21.

 

 

ÉRKEZÉS

 

MEGKÖZELÍTHETŐSÉG

cím: Somogy Természetvédő Szervezet

Somogyfajsz, Kund-kastély

e-mail: hartyandi@gmail.com

Tel: +36/20-9690-535

megközelíthetőség

 
09:00 REGISZTRÁCIÓ
Somogyfajsz, Kund-kastély, aula

 

TANULMÁNYÚT 4.

2018. július 19-21.

KÖZÖSSÉGALAPÚ RENDEZVÉNY MEGTAPASZTALÁSA
KEVÉSBÉ FEJLETT RÉGIÓBAN

 

Résztvevők:

együttműködő partnerek, valamint hazai szakemberek

 

09:30 Közösségi reggeli (minden reggel)

Reggeli csipegetés, kóstolgatás a közösségi asztalról

 
10:00 A tanulmányozandó napi programok átbeszélése (minden nap)

 

 

PROGRAM

 

 

TERVEZETT PROGRAM

 

JÚLIUS 19. (csütörtök)

9:00 - 13:30 REGISZTRÁCIÓ

10-20:00 A tábor műhelyfoglalkozásainak megtekintése, esetlegesen azokban való részvétel - a műhelyek itt érhetők el

12:30 – 13:30 EBÉD

13:30 - 13:10 MEGNYITÓ BESZÉD Köszöntő és a program ismertetése

13:10 - 15:30 A „LASSÚ VÍZ…” TANULMÁNYÚTRA JELENTKEZŐ SZAKEMEBERK BEMUTATKOZÁSAI - szellemi és fogyasztató ajándékaik elhelyezése a közösségi asztalra

15:30-16:00 KÖZÖSSÉGI ASZTAL MŰKÖDÉSE tartalmának elfogyasztása, uzsonna

17:00 Nyugat-Tibeti kalandozásaim - Balogh Attila "Guczó", 25 éve Shanghai-ban élő fotográfus vetítettképes előadása

19:00 BOGRÁCSKÖZÖSSÉG (vacsora)

20:00 DiákCseMeGe koncert

22:00 Moldvai táncház

 

JÚLIUS 20. (péntek)

09:00 Közösségi reggeli

10-20:00 A tábor műhelyfoglalkozásainak megtekintése, esetlegesen azokban való részvétel - a műhelyek itt érhetők el

12:30 – 13:30 EBÉD

16:00 DzsinnKalaDzsi hangszersimogató gyermekkoncert

19:00 BOGRÁCSKÖZÖSSÉG (vacsora)

20:00 Kerényi & Geröly Duó koncert

22:00 Magyar táncház

 

JÚLIUS 21. (szombat)

09:00 Közösségi reggeli

10-20:00 A tábor műhelyfoglalkozásainak megtekintése, esetlegesen azokban való részvétel - a műhelyek itt érhetők el

12:30 – 13:30 EBÉD

16:00 A nagy gombóc projekt - közösségi gombóckészítés

18:00 Legenda - Boka Gábor vásári komédiás műhelye

19:00 BOGRÁCSKÖZÖSSÉG (vacsora)

20:00 Montanaro Ethno Zenei Műhelyének zárókoncertje

 

JÚLIUS 22. (vasárnap)

09:00 Közösségi reggeli

10:00 Tanulságok, tapasztalatok megbeszélése

11:00 Hazautazás

 

RÉSZTVEVŐ KÖZÖSSÉGEK, CSOPORTOK

 

 

Barlai László (Pécs)

Dunátusi Baráti Kör
 
 

Króneisz Orsolya (Pannonhalma)

 
 

Sándor József Péter "Alkotász" (Tényő)
képzőművész

 
 

Antolik András (Szeged)
gasztronómus

 
 

Mészáros Szabolcs (Szombathely)

festő, képzőművész

 
 

Horváth Péter (Győr)

Romungro Gipsy Band

 
 

Szabó Csaba (Győr)

kulturális szervező

 
  Borsos Róbert (Kajárpéc)
civil szervező és színész, Kajárpéci Vízirevű
 
  Bereczki Veronika (Pécs)
Dunátusi Baráti Kör
 
 

Vajda Viktória (Kajárpéc)

amatőr színész, Kajárpéci Vízirevű

 
  Wimmer Zóra (Győr)
moldvai csángó népzenész
 
 

Geröly Tamás (Kőszeg)

muzsikus

 
 

Székely Adél (Pannonhalma)

kulturális szervező

 

 

Kun Aranka (Komárom)

gyógymasszőr, jógaoktató

 
 

Rigó Reni (Győr)

tanár

 
 

Boldog Gusztáv (Békéscsaba)

környezetvédő szakember

 
 

Tömösváry Tibor (Libickozma)

Környezetvédő szakember

 
 

Gunyhó Dániel (Ikrény)

kulturális szervező

 

Támogató:

EFOP-5.2.2-17-2017-00074 Transznacionális együttműködések pályázat

 

Befektetés a jövőbe

  

 

Ossza meg ismerőseivel:
Kérjük, írja meg véleményét:
Név: Szöveg:
E-mail:
Kérjük írja ide a képen látható karaktereket:

KERESŐ


      
KIEMELT HÍREK
TAGSÁGOK
MAGYAR FESZTIVÁL SZÖVETSÉG

A MEDIAWAVE

Kiváló Minősítésű Magyar Fesztivál

 

A MEDIAWAVE Minősített

Európai Fesztivál

PARTNER OLDALAK

 

 

 

 

SZABADOS MUSIC

DIRECTORY

 


Kártyás fizetés szolgáltatója
Elfogadott kártyák