www.mediawave.hu | www.romerhaz.eu | www.passportcontrol.eu | www.filmfundgyor.eu

 

 

 

 

etnik Archív
2014. április KSzCsPSzVHKSzCsPSzVHKSzCsPSzVHKSzCsPSzVHKSz Aktuális program:
2014.04.17.
010203040506070809101112131415161718192021222324252627282930

KÖZVETLEN KÉRDÉS

Név:
E-mail:
Kérdés:

HÍRLEVÉL

Név:
E-mail cím:
Feliratkozom az alábbi hírlevelekre:
MEDIAWAVE
MEDIAWAVE webTV
Passport Control
Adatok módosítása, leiratkozás vagy aktiválás újraküldése:
KÉPAJÁNLÓ

Beérkezett filmek

MEDIAWAVE 2009


"Álmok szenvedélye" Molnár-C. Pál festőművész
1.
CZÉTÉNYI Csilla & NAGY-BOZSOKY József (Magyarország):

Egy perc megtorlás
2.
Georgi KRASTEV & Cvetan KRASTEV (Bulgária):

Neomarinizmus
3.
Cvetan KRASTEV & Georgi KRASTEV (Bulgária):

Éjszakai élet
4.
Georgi KRASTEV (Bulgária):

Párhuzamos terek
5.
Georgi KRASTEV & Cvetan KRASTEV (Bulgária):

6.
Marc BARBÉ (Franciaország):

(Eltemetve) a tetők felett
7.
Alex LORA (Spanyolország):

8.
Juraj KUBINEC (Szlovákia):
(R) Evolution  7 min.

9.
Andrzej WOJTAS (Lengyelország):

Álomrekonstrukció 1.1
10.
LICHTER Péter & FARKAS Gábor (Magyarország):

11.
KARDOS Sándor (Magyar):
Átváltozás  43 min.

12.
Pavel ABRAHÁM (Csehország):

13.
SÓS Ágnes (Magyar):

Az utolsó dobás
14.
Domingo De LUIS (Spanyolország):

...a lányokkal mindig babázni kellett
15.
BARANYI Gábor Benő, SZABÓ Béla, VARGHA Márk Péter (Magyarország):

.3-8
16.
Sébastien AUBANEL (Franciaország):
.3-8  18 min.

1 kívánság
17.
Nika BELIANINA (Kanada):

13 perc
19.
VÉGH Norbert & KONRÁD Mátyás (Magyarország):
13 perc  16 min.

15
20.
Boris MISSIRKOV, Georgi BOGDANOV, Dragomir SHOLEV, Nadejda KOSEVA, Stefan KOMANDAREV, Kamen DONEV, Valeri MILEV, Andrey PAOUNOV, Ivan MOUDOV, Stoyan RADEV, Iglika TRIFONOVA, Dimitar "SHOSHO" KOTSEV, Kasiel NOA ASHER, Milena ANDONOVA, Boris DESPODOV (Bulgária):
15  75 min.

21.
Marion PFAUS (Németország):
16:9 Full HD  11 min.

22.
Gokhan OKUR (Törökország):
2 Hit Combo  1 min.

20m
23.
Lukas MATEJKA (Szlovákia):
20m  1 min.

24.
Zeljko MIRKOVIC (Szerbia):
21.Sekund  56 min.

26.
Andrej BOKA (Szerbia):
33. dan  60 min.

35-ben a 3
27.
Tuna YILMAZ & Murat ELDEM (Törökország):

A 3. tér
28.
Sylvia WINKLER & Stephan KOEPERL (Kína):

4 kilométer
29.
Miri SHAPIRO (Izrael, Egyesült Királyság):

411-Z
30.
ERDÉLYI Dániel (Magyarország):
411-Z  7 min.

Szeptember öt napja
31.
Fran Araujo & Manuel Burque (Spanyolország):

32.
Jean Francois Rouzé (Spanyolország):
5 segundos  13 min.

664 Km
34.
Arnaud BIGEARD (Franciaország):
664 Km  43 min.

9 álmatlan óra
35.
Nastia PALCHIKOVA (Oroszország):

A 11. élet
36.
KŐSZEGI Edit (Magyarország):
A 11. élet  50 min.

37.
Bogdan MIHAILESCU (Románia):
A big Step  1 min.

Az élet egy napja
39.
Zune KWOK (Hong Kong):

A sárgaláz
40.
Gonçalo TOCHA (Portugália):

A fideszes zsidó, a nemzeti érzés nélküli anya és a mediáció
41.
HAJDÚ Eszter (Magyarország):

42.
Damir CUCIC (Bosznia és Hercegovina):
A Fly in Love  7 min.

A hazudós egér
43.
KISS Andrea (Magyarország):

A ló nem metafora
44.
Barbara HAMMER (Amerikai Egyesült Államok):

45.
Cyrus NESHVAD (Luxemburg):
A l'abri  10 min.

Mint a Paradicsom
46.
Claudio ZULIAN (Spanyolország):

47.
Eduardo ABRANTES (Portugália):
A Lontra  20 min.

A macska éve
48.
MÉSZÁROS Attila (Magyarország):
A macska éve  34 min.

49.
Helena MITCHELL (Egyesült Királyság):

A nagy nap
50.
SEBŐ Gábor (Magyarország):
A nagy nap  11 min.

A nyomozó
51.
GIGOR Attila (Magyarország):
A nyomozó  107 min

A rejtett plusz
52.
TÖRÖK Marcell (Magyarország):
A rejtett plusz  23 min.

A mint iskola
53.
Akash GAUR (India):

Egy kis félreértés
54.
Leslie SUPNET (Kanada):

A méz íze
55.
Simon RITTMEIER (Németország, Kuba):

56.
Alfonso CAMARERO (Spanyolország):
A Xinecóloga  10 min.

Odaát
57.
Abdolreza KAHANI (Irán / Amerikai Egyesült Államok):
Aan Ja / Odaát  70 min.

Moszkva, Belgium
58.
Christophe van Rompaey (Belgium):

59.
Blasco DIDIER (Franciaország):
Abattoir  25 min.

60.
Niyaz AZADIKHAH (Irán):
Abi 1,2,3  5 min.

Rózsaszín felhő
61.
Massoud GHODSIEH (Irán):

Búcsúdal
62.
Markus BECK (Németország):

Abszurdisztán
63.
Veit HELMER (Azerbajdzsán):

Otthon
64.
Paul NEGOESCU (Románia):
Acasa / Otthon  14 min.

Ádám + Éva
65.
Stéphane LIONARDO (Franciaország):

66.
António ESCUDEIRO (Portugália):

67.
Claudio NOCE (Olaszország):
Adil e Yusuf  30 min.

Adrenalin és féktelenség
68.
Kollmann András (Magyarország):

Afrika közel van - Lilla naplójából
69.
OLÁH Gábor (Magyarország):

Afrika!
70.
Hervé LAVAYSSIèRE (Franciaország):

72.
Fabio GUAGLIONE (Olaszország):
AfterVille  30 min.

Napirendi pont
73.
Diek GROBLER (Dél-Afrika):

74.
Pablo LAMAR (Argentína, Paraguay):

75.
Mahmood SOLIMAN (Egyiptom):
Ahyanan  15 min.

76.
Gustavo SPOLIDORO (Brazília):

Air+Electricity
77.
Katrin BETHGE (Németország, Ausztrália):

Aleluia
78.
Fábio RIBEIRO (Portugália):
Aleluia  9 min.

79.
Arjan BRENTJES (Hollandia):

80.
Elhilali ATTIF (Marokkó):
Alkoraa  8 min.

81.
Nirmal Chander DANDRIYAL (India):

82.
Nikolas KÖSTLER (Németország):

Almaritsu
83.
Damien MONTARON (Franciaország):
Almaritsu  29 min.

Egyedül
84.
Gerard FREIXES RIBERA (Spanyolország):

85.
Petra & Peter LATASTER-CZISCH (Hollandia):

86.
Cédric PREVOST (Franciaország):
Alter Ego  20 min.

Elhalványulás
87.
Anat STALINSKY (Izrael):

88.
Mathieu RIGOT (Franciaország):
Alycia  18 min.

89.
Tomás POLENSKY (Csehország):

Amnézia
91.
Frauke THIELECKE (Németország):

Fériakról és motorokról
92.
Shahriar SIAMI SHAL (Irán / Egyesült Királyság):

94.
Annarita ZAMBRANO (Franciaország):

Félelemben élni
95.
Pary ELQALQILI (Németország):

96.
Shuting CHIANG (Tajvan):

97.
Catherine COHEN (Franciaország):
AnnA  21 min.

98.
Vanessa URL (Ausztria):

99.
Alexis KOMNAKOS (Görögország):

100.
Eric DEIS (Kanada):
Apartment  2 min.

101.
Alexandru SOLOMON (Románia):

Apró örömök
102.
BÁLINT Ibolya (Magyarország):
Apró örömök  67 min.

103.
Denizcan YÜZGÜL (Csehország):
Aquarium  5 min.

104.
Massoud BAKHSHI (Irán):

105.
Oana GHEORGHIU (Románia):
Architecture  2 min.

Armando és a politika
106.
Chiara MALTA (Franciaország):

107.
Jaan TOOMIK (Észtország):
Armulaud  12 min.

108.
Thomas PERRIER (Franciaország):
Arret demandé  11 min.

Hadd nőjenek
109.
Christelle SOUTIF (Franciaország):

Asämara
110.
Jon GARANO & Raúl LÓPEZ (Spanyolország):
Asämara  9 min.

A nyár hamvai
111.
Agis PAIKOS (Ciprus):

112.
Rana MOUALLEM (Libanon):
Aswat mouallaka  21 min.

A világ tetejére
113.
Carlos SILVA & Antonio VALENTE & Vitor LOPES (Portugália):

Tánc
114.
Xavier ALMEIDA (Portugália):

115.
Cagla ZENCIRCI & Guillaume GIOVANETTI (Franciaország):
Ata  26 min.

Vörös alkony
116.
Alex PACHÓN (Spanyolország):

Ahogy elveszíted a látásodat...
117.
Philippe ROUY (Franciaország):

118.
Nathalie ROSSETTI & Turi FINOCCHIARO (Franciaország, Belgium):

119.
Andrea LAMMERS & Ulrich MILLER (Németország):

120.
Will HAMMARGREN (USA):
Autogenesis  12 min.

121.
Javi ALONSO & Raúl LÓPEZ (Spanyolország):
Autorretrato  14 min.

122.
Vasilis SIAFAKAS (Görögország):
Autosuggestion  11 min.

123.
Antonio OSORIO (Portugália):
Avanca 08  1 min.

Mielőtt visszafordulnál
124.
Pascal RAMBERT (Franciaország):

Az Alef labirintusa
125.
KIRÁLY Tamás (Magarország):

Az igazi lázadó
126.
PAP Árpád (Magyarország):

Az utolsó kolomejka - film a Técsői Bandáról
127.
SURÁNYI Z. András & SÍVÓ Júlia (Magyarország):

128.
Mahmood SOLIMAN (Egyiptom):
Azraa Wa Ahmar  11 min.

B
129.
Diek GROBLER (Dél-Afrika):
B  7 min.

Békecsók
130.
HARMAT Gábor (Magyarország):
Békecsók  7 min.

Bölcsődal
131.
HAJDÚ Eszter (Magyarország):
Bölcsődal  53 min.

Baba úr diszkóba megy
132.
Akash GAUR (India):

133.
Maryna SHCHIPAK (Németország):
Baba Yaga  6 min.

Szél fúj a mezőn
134.
Khosro MASOUMI (Irán):

135.
Gili AVISSAR (Izrael):

Bahrtalo! - Jó szerencsét
136.
LAKATOS Róbert (Magyarország):

137.
Noam BACHARACH (Izrael):
Bait Ba Kfar  21 min.

Téli szerencse
138.
Hameed HASSANI (Irán):

Balastiera #186
139.
Adina PINTILIE & George CHIPER (Románia):
Balastiera #186  21 min.

140.
Lance HAMMER (USA):
Ballast  96 min.

Bamiyan
141.
Patrick PLEUTIN (Franciaország):
Bamiyan  15 min.

Barbakán
142.
GAÁL Mariann (Magyarország):
Barbakán  8 min.

143.
Wilfried Agricola de Cologne (Németország):

144.
Gabriele MAINETTI (Olaszország):
Basette  16 min.

145.
Pawel SICZEK (Németország):

146.
Gianni PADLINA (Svájc):
Bassirou  54 min.

147.
Patrick BOKANOWSKI (Franciaország):

Battlego
148.
BÁN Balázs (Magyarország):
Battlego  5 min.

Visszatérés
149.
Shirin BARGHNAVARD (Irán):

150.
Camille BUDIN (Svájc):
Be free  27 min.

Befőtt
151.
HÖRCHER Gábor (Magyarország):
Befőtt  6 min.

A felhők mögött
152.
George DIMITROPOULOS (Görögország):

153.
David MATHIAS (Franciaország):

Várakozás
154.
Emine Emel BALCI (Törökország):

155.
Animation workshop at Arteleku (Spanyolország):
Berbaoc  5 min.

156.
Reha ERDEM (Törökország):
Bes vakit  108 min.

157.
Duane HOPKINS (Egyesült Királyság):
Better Things  93 min.

Bewick mambót jár
158.
Peter SNOWDON (Egyesült Királyság):

159.
Evgeni VASILEV (Bulgária):
Bezchuvstven  7 min.

Kapcsolatok
160.
Hui FAN (Németország):

A gravitáció hangtalan zuhanása
161.
Sasa ORESKOVIC (Horvátország, Macedónia, Németország):

Bilal
162.
Sourav SARANGI (India):
Bilal  92 min.

Végtelen
163.
Afsaneh ZAMANI (Irán):

164.
Johannes SCHIEHSL (Németország):
Birdstrike  6 min.

Marenostrum
165.
Ethem OZGUVEN (Törökország):

166.
Kresten KUSK (Dánia):
Black Man  39 min.

Fekete raj
167.
David WINNING (Kanada):

168.
Rafaël (Belgium):

169.
Rafaël (Belgium):

170.
Rafaël (Belgium):

171.
Rafaël (Belgium):

172.
Giada GHIRINGHELLI (USA):

173.
Giada GHIRINGHELLI (USA / Svájc):

174.
Adnan HALVADZIJA (Bosznia-Herzegovina):
Boom Box  4 min.

175.
Gamma BAK (Németország):
Born Unfinished  28 min.

Metrószáj
176.
Stan WALBERT (Franciaország):

177.
Lewis CUTHBERT-ASHTON (Franciaország):
Braco  21 min.

Brancusi - a gyökerek és az ágak
178.
Nuno MIGUEL & Alexandre MARTINS (Portugália):

179.
Jean-Francois HASSOUN (Franciaország):
Break  17 min.

Kitörés
180.
Astrid Elizabeth BANG (Norvégia):

181.
Keith MANNIX (Írország):
Brother  29 min.

Barna papírzacskó-doboz
182.
Alice BRADSHAW (Egyesült Királyság):

Budapest, nőváros
183.
VIZI Mária (Magyarország):

184.
Michail ZHELEZNIKOV (Oroszország):
Budka  26 min.

185.
Brice de la CORTE (Franciaország):

Bunker
186.
LÉGVÁRI Dániel (Magyarország):
Bunker  16 min.

187.
Manuel SCHAPIRA (Franciaország):
Bunker  22 min.

Végre vasárnap!
188.
Samir GUESMI (Franciaország):

Mindig ugyanaz a mese
189.
Joris CLERTÉ & Anne MORIN (Franciaország):

190.
Liviu BARBULESCU & Madalina SAUCA (Románia):
Ca-n trafic  6 min.

191.
Rafaël (Belgium):
Caballo  4 min.

192.
Anna SOLANAS & Marc RIBA (Spanyolország):
Cabaret Kadne  5 min.

Lenn az utcán
193.
Jerónimo GARCÍA (Spanyolország):

Volt egyszer egy vonat...
194.
Madalina ROSCA & Vlad PETRI (Egyesült Királyság, Románia):

195.
Silvia DEFRANCE (Belgium):
Candy Darling  26 min.

196.
Ion Octavian FRECEA (Románia):

197.
Deborah PHILLIPS (Németország):
Capsicum  11 min.

198.
Stelios MINOTAKIS (Görögország):

Ok és okozat
199.
Jaime FALERO (Spanyolország):

200.
Lou Ma Ho (Franciaország / Egyesült Királyság, Anglia):
Cellule morte  32 min.

201.
Harald SCHLEICHER (Németország):
Celluloidiva  12 min.

202.
Emilie BOUTILLER (Franciaország):
Celui qui  14 min.

203.
Paul COSTES (Franciaország):
Cendres  23 min.

204.
Julien NOEL (Franciaország):
Cezam  3 min.

205.
Erin BUSH (Amerikai Egyesült Államok):

206.
Dennis TUPICOFF (Ausztrália):
Chainsaw  24 min.

207.
Alain GODET (Svájc / Franciaország):
Chantal Michel  87 min.

208.
Didier SEYNAVE (Belgium):
Chapeau !  6 min.

209.
Efi XIROU (Greece):

210.
Suman MUKHOPADHYAY (India):
Chaturanga  125 min.

211.
Michel FUZELLIER (Olaszország):

212.
Erik ROSENLUND (Svédország):
Checkoo  12 min.

Bárányhimlő
213.
Andrew H. SHIRLEY (USA):

214.
Boris SIMA (Szlovákia):
Chitte ho!  18 min.

215.
Rachid Hami (Franciaország):
Choisir d'aimer  50 min.

216.
Michel PAVLOU (Norvégia, Görögország):
Chronikon  5 min.

217.
Daniele FOSSATI (Franciaország):
Chronos  8 min.

Viszlát, kedvesem
218.
Amedeo PROCOPIO (Olaszország):

Csukd be a szemed
219.
Rubin STEIN (Spanyolország):

Ötös a Richter-skálán
220.
Myriam MORALY (Franciaország):

Anne Frank osztálytársai
221.
Eyal BOERS (Izrael):

222.
UNATC (Románia):
CMN 4D  1 min.

Coagulate
223.
Mihai GRECU (Franciaország):
Coagulate  6 min.

224.
Alain MARCOEN (Belgium):

225.
Jean-Luc GRECO, Catherine BUFFAT (Franciaország):
Colchique  10 min.

226.
PINTÉR Zoltán (Magyarország):

227.
Gilbert CARSOUX (Franciaország):

228.
Harold VASSELIN (Franciaország):

229.
Pamela GREEN (USA):
Compact Only  14 min.

230.
Werther GERMONDARI & Maria Laura SPAGNOLI (Olaszország):
Convolo  5 min.

231.
Virna MOLINA & Ernesto ARDITO (Argentína):

All Body
232.
Pedro SENA NUNES (Portugália):

8-as folyosó
233.
Boris DESPODOV (Bulgária):

Cosita Linda
234.
Fernando URDAPILLETA (Mexikó):
Cosita Linda  19 min.

Űrállomás
235.
Bettina TIMM (Németország):

Üres viselet
236.
Pascal GUERIN (Franciaország):

Vattacukor
237.
Aritz MORENO (Spanyolország):

238.
ÖRDÖG-GYÁRFÁS Ágota (Román):
Crack  5 min.

Bűnügyi helyszín
239.
Toby TATUM (Egyesült Királyság):

Csavargó
240.
DOMBROVSZKY Linda (Magyarország):
Csavargó  12 min.

Csendes ház
241.
MÉSZÁROS Attila (Magyarország):
Csendes ház  12 min.

242.
FLIEGAUF Benedek (Magyar):
Csillogás  60 min.

243.
Alessio CUOMO & Sander de NOOIJ (Hollandia):
Cuba RebelioN!  53 min.

244.
Paz FABREGA (Franciaország, Costa Rica):
Cuilos  11 min.

245.
Rene U. VILLARREAL (Mexikó):
Cumbia Callera  95 min.

Függönyök
246.
Amanda GOODBREAD (USA):

247.
Anca DAMIAN (Románia):

248.
Mirna MOUNAYAR (Libanon):

Faltól falig, Berlintől Ceutáig
249.
Patric JEAN (Belgium, Franciaország):

Baby Blues
250.
Alice MITTERRAND (Franciaország):

Dédi
251.
KOLLÁR-KLEMENCZ László (Magyarország):
Dédi  4 min.

Kör
252.
Selim SELIM GÜNGÖR (Németország):
Döngü / Kör  19 min.

D-dúr
253.
VÁGI Barbara, TALÁN Csaba (Magyarország):
D-dúr  32 min.

Tánc az ördöggel
255.
Viola BAIER (Németország):

256.
Marc ALÉPÉE (Franciaország):
Dans La Corde  16 min.

A holdon
257.
Gary LEBEL (Franciaország):

Fúj a szél a sikátorban
258.
Diako YAZDANO (Irán):

259.
Ahmad GOLZARIAN (Irán):

A tó, mi egykor volt
260.
Pezhman MAZAHERIPOOR (Irán):

261.
Shahbaz NOSHIR (Németország):

262.
Jorge ACEBO (Spanyolország):

Holland kokaingyár
263.
Jeanette GROENENDAAL (Hollandia):

Akaratlan
264.
Ruben ÖSTLUND (Svédország):

265.
Koen DEJAEGHER (Belgium):

Az eltűnt kolónia
266.
Astrid BUSSINK (Hollandia):

267.
Michael VENUS (Németország):
Dealer  7 min.

269.
Gerardo Herrero (Spanyolország):

270.
Marianna and Daniel O'REILLY (Egyesült Királyság):
Delivery  15 min.

Talán majd holnap
271.
Guilhem AMESLAND (Franciaország, Belgium):

272.
Xanaé BOVE (Franciaország):
Demi-deuil  30 min.

Hosszassan bámulni az idegent
273.
Sylvia WINKLER & Stephan KOEPERL (Kína):

A vastorony
274.
Christoph HORCH (Németország):

276.
Katharina VOGEL (Németország):

A siker kulcsa
277.
Benjamin SWICZINSKY & Thorsten LÖFFLER (Németország):

Az eleszett fonal
278.
Shona DONALDSON (Németország):

Az én fám
279.
Sara SIADATNEJAD (Irán):

280.
Vincent BRUNO (Belgium):
Dernier Round  18 min.

281.
Sébastien Fernandes TASCH (Luxemburg):

Utódok
283.
Otto SCHLINDWEIN (Egyesült Királyság, Írország):

Mikor kitisztul az ég
284.
Danielle BERNSTEIN & Anne SLICK (USA, Equador):

Dialogos
285.
Ülo PIKKOV (Észtrország):
Dialogos  5 min.

Isten mesteremberei
286.
Siegmar WARNECKE (Németország):

A Prokanjow-tenger
287.
Michael STEINHAUSER (Németország):

A Schneider-kór
288.
Javier CHILLON (Spanyolország):

Engedetlenség
289.
Jeff WINCH (Kanada):

Áttűnés
290.
Srinivas MANGIPUDI (India):

291.
Liz AGGISS (Egyesült Királyság):
Diva  4 min.

292.
José Manuel HERRÁIZ ESPANA (Spanyolország):
Djenneba  3 min.

293.
Pauline PALLIER (Franciaország):
DO  11 min.

Viszlát, hogy vagy?
294.
Boris MITIC (Szerbia):

295.
Pawel KRZYWICKI (Lengyelország):
Dobra Pani  16 min.

Jó reggelt
296.
Marina RADMILAC (Szerbia):

297.
Yin-Ju CHEN & James T. HONG (Tajvan):
Dogs of Straw  11 min.

298.
Tonu ARU (Észtország):
Doktorikraad  10 min.

299.
Flatform FLATFORM (Olaszország):

300.
Oliver PIETSCH (Németország):
Domin, Libra Nos  4:25 min.

301.
Stuart POUND (Egyesült Királyság):

Pain Killer
302.
Dana LINKIEWICZ (Németország):

Kamaszkor
303.
©tefan OLIą (Szlovákia):

304.
Luis Galvao TELES (Portugália):
DOT.com  103 min.

Lenn a nyúl üregében
305.
Eva PERVOLOVICI (Egyesült Királyság):

Párbaj
306.
Lukas MATEJKA (Szlovákia):

307.
Filipe SANTOS (Portugália):
Duelo  17 min.

Sötétvörös
308.
Frauke THIELECKE (Németország):

309.
Patrick PERLMAN (Franciaország):
Duplication  12 min.

310.
Miron WOJDYLO (Lengyelország):

311.
Jean-Julien COLLETTE & Olivier TOLLET (Belgium):

Zavaros vizek
312.
Charlotte ERLIH (Franciaország):

Visszhang
313.
Magnus von HORN (Lengyelország):

314.
Juha VAN INGEN (Finnország):
Ecuador  2 min.

315.
Kim STROBL (Egyesült Királyság):

Egyérintő
316.
CSUJA László (Magyarország):
Egyérintő  6 min.

Egy képíró a Varázsvölgyből - Gaál István életútja
317.
SHAH Timor (Magyarország):

Egyedül
318.
MENDREI Miklós (Magyarország):
Egyedül  9 min.

Egyet mondok...
319.
ANTAL Zoltán (Magyarország):

320.
FELMÉRI Cecília (Magyar):
Egypercesek  2 min.

322.
Bärbel PFÄNDER (Franciaország):

323.
Andreas HELL (Németország):

Meghívás
324.
Katrin GEBBE (Németország):

Hun volt, hun nem volt
325.
SZOLNOKI József (Magyarország, Németország):

Magányos sziget
326.
Stanislav GÜNTNER (Németország):

Az 54-es csapat
327.
Nedelcho BOGDANOV (Bulgária):

328.
José Pedro CHARLO & Aldo GARAY (Uruguay, Argentína, Chile, Németország):
El Círculo  92 min.

329.
Albert Serra Juanola (Spanyolország):

A szerződés
330.
Karina ZARFINO (Spanyolország):

A diák
331.
Manuel GÓMEZZ CANO (Spanyolország):

332.
Ione Hernández (Spanyolország):

A vesztes
333.
Julio GARCÍA (Spanyolország):

Shin és Tere
334.
Santiago Alvarez TOSTADO (Mexikó):

Kölcsönbe vett idő
335.
David GONZÁLEZ (Spanyolország):

336.
German KRAL (Argentína, Németország, Japán):

Azt mondta nekem
337.
Paolo SANTAGOSTINO (Olaszország):

338.
Marianna and Daniel O'REILLY (Egyesült Királyság):
Electrolyse  11 min.

339.
Matthias FITZ (Németország):

Azt mondja, szeret
340.
Fabien HEMARD (Franciaország):

341.
Romaric CROISILE & Beryl COUTAT (Franciaország):
Ellisaur  15 min.

Gabriella Ferri nélkül az élet
342.
Priit PäRN & Olga PäRN (Észtország):

343.
Boris DOLENC (Szlovénia):
Embrio  17 min.

Embrió
344.
Gonzalo LOPEZ (Spanyolország):

Emlékezzünk Székelycsókára
345.
NAGY Zsolt (Magyarország):

Emlékképek rövidfilmje
346.
CSÁTICH Renátó (Magyarország):

Emon
347.
SAMUELIS László (Magyarország):
Emon  2 min.

348.
Patrick BENCOMO (Spanyolország):
Emperrado  9 min.

349.
Mario San Emeterio (Spanyolország):

Átutazóban
350.
Isabel MUNOZ COTA CALLEJAS (Mexikó):

351.
Raveendran PRADEEPAN (Franciaország):

Angyal
352.
Daniel CORNICIUS (Németország):
Engel / Angyal  18 min.

Kutyák és farkasok közt
353.
Jean Gabriel PÉRIOT (Franciaország):

354.
Jean-Gabriel PÉRIOT (Franciaország):

355.
Grégory AUDERMATTE (Franciaország):

Az ujjai közt
356.
Grégoire GRAESSLIN (Franciaország):

357.
Daniel STANCHEV (Csehország):
Epidemie  6 min.

358.
Chris DAYKIN (Sri Lanka):
Equinox  5 min.

359.
Hilary Harp & Suzie Silver (USA):

360.
Jose Miguel Alonso (Spanyolország):

A hős
361.
MAGYARI Zsolt (Románia):

Errol Flynn's Zongoraművész
362.
Rupert OWEN (Ausztrália):

Eső
363.
TRAUB Viktória (Magyarország):
Eső  5 min.

Olyan egyszerű
364.
Pablo FULGUEIRA (Mexikó):

365.
JUHÁSZ Anikó (Magyarország):
Escorial  80 min.

Esztézia
366.
BENDÓ Zsuzsanna (Magyarország):
Esztézia  3 min.

Etűd drótszamárra
367.
RÓZSÁS Lívia (Magyarország):

368.
Frédéric SOFIYANA (Franciaország):
Ethal  9 min.

369.
Yolyanko ARGUELLES (Kuba):
Ex-ergo  1 min.

370.
Filipe FELIZARDO (Portugália):
Extinçao  12 min.

Fövenyóra
371.
TOLNAI Szabolcs (Magyarország, Szerbia):
Fövenyóra  105 min.

Mathilde-nak
372.
Alla CHURIKOVA (Németország):

Övek és fűzők
373.
Victor MORENO (Spanyolország):

374.
Marie MAGESCAS (Franciaország):
Fake  4 min.

Zuhanás
375.
Dan FARBEROFF (Egyesült Királyság):

Fantázia
376.
Rémi BÉNICHOU & Faizal ZEGHOUDI (Franciaország):

377.
Gerd CONRADT (Németország):
Farbtest.6  21 min.

378.
VÉCSEI Márton (Magyarország):
Farkasember  12 min.

A fából készült szőnyeg
379.
Abdolrahman MIRANI (Irán):

Fata Morgana
380.
CSEKE Eszter (Magyarország):
Fata Morgana  22 min.

381.
Hisham ABDEL KHALEK (Franciaország):
Fatoush  10 min.

Őz
382.
Christoph RAINER (Ausztria):
Fawn / Őz  6 min.

383.
José VONK (Hollandia):
Fences  6 min.

384.
Evgeni VASILEV & Nataliya KISINOVA (Bulgária):
Feya & Peyo  9 min.

Vörös fonal
385.
Luc PLISSONNEAU (Franciaország):

Az én filmiskolám
386.
Eva PERVOLOVICI (Románia):

Filmvázlat Zsögödi Nagy Imre képeihez
387.
DÉKÁNY István (Magyarország):

388.
GLASER Katalin (Magyarország):
Fin  10 min.

389.
ARANY GOLD Zoltán (Magyarország):
Finissage  4.30 min.

5 mérföld
390.
Andrew HAIGH (Egyesült Királyság):

Flört
391.
BOTH Rita (Románia, Magyarország):
Flört  4 min.

392.
Camille GALLE & Emmenuel BEZ (Franciaország):
Flux-Marseille  10 min.

393.
Camille GALLE & Emmanuel BEZ (Franciaország):

394.
Rosane CHAMECKI & Andrea LERNER & Phil HARDER (Amerikai Egyesült Államok):
Flying Lesson  5 min.

395.
Gabriele HOCHLEITNER (Ausztria):

Örök fiatalság
396.
Ranjan PALIT (India):

397.
Youlia RAINOUS (Franciaország):

398.
John Wellington ENNIS (Amerikai Egyesült Államok):
Free For All!  104 min.

Frekvencia morfogenezis
399.
Onni POHL (Németország):

401.
Arbo Tammiksaar (Észtország, Lettország):

Boldog jövő
402.
Bianca BODAU (Németország):

403.
Nick BRIZ (USA):

Béka a torokban
404.
Wolfram KAMPFFMEYER (Németország):

Fúga
405.
Galina MYZNIKOVA, Sergey PROVOROV (Oroszország):
Fuga / Fúga  19 min.

406.
Roman Rubert (Spanyolország):
Gólgota  27 min.

Görög Tragédia
407.
KACZIBA Péter (Magyarország):

Galambálom
408.
BURKA István (Magyarország):
Galambálom  9 min.

Ada galéria
409.
Uladzimir KOLAS (Lengyelország):

410.
David PANTALEON (Spanyolország):
Gallos  3 min.

Kapzsiság
411.
Claudio SÁ (Portugália):

412.
Curtis WIEBE, Marlon WIEBE (Kanada):
Garbage Knight  11:42 min.

413.
Arijit RAY (India):
Gauri  124 min.

414.
Samuel ALBARIC (Franciaország):
Gaza, Souvenirs  46 min.

Genezis
415.
Chi Fung, Bone CHAN & Jonathan CHEUNG & Timothy CHEUNG (Hong Kong):

Genézis
416.
JÁNOS Levente (Románia):

Dzsingisz kán álma
417.
Danny WINKLER (Egyesült Királyság, Örményország):

418.
Alois DITRICH (Szlovákia):
Genius loci  37 min.

419.
Frank STASSEN (Hollandia):

Keret
420.
Mehran KARIMIAN YOUSEFI (Irán):
Ghab / Keret  5 min.

A randevú
421.
Reza SABETPOUR (Irán):

422.
Radu COMANESCU-SURDU (Románia):
Ghicitoarea  3 min.

423.
Ascan BREUER (Németország):
GIlgamesh  7 min.

424.
Wook Steven HEO (USA, Korea):

425.
Romain BLANC TAILLEUR & Damien PELLETIER (Franciaország):
Glong!  7 min.

Dicsőség a tenger felett
426.
Benh ZEITLIN (USA, Németország):

427.
Guillermo Arribas Cobián (Spanyolország):
Go Home  11 min.

Gogo & George
428.
KONECSNY Emőke (Magyarország):
Gogo & George  40 min.

429.
Ilian METEV (Egyesült Királyság, Bulgária):
Goleshovo  34 min.

430.
Marianna PALKA (Egyesült Királyság):
Good Dick  86 min.

431.
Arnaud MALHERBE (Franciaország):
Good Job!  10 min.

Jó éjt Irene
432.
Paolo MARINOU-BLANCO (Portugália):

433.
Brandon BLOMMAERT (Kanada):
Greycon4  7 min.

434.
Mario CASELLA & Fluvio MARIANI (Svájc):
Grozny Dreaming  95 min.

435.
Jorge CASSINELLO (Egyesült Királyság, Spanyolország):
Gutbai, Charly  57 min.

436.
Gaël LÉPINGLE (Franciaország):

Három hiányzó oldal
437.
SCHUSTER Richárd (Magyarország):

Hôtel Provençal, nyár 76
438.
Julien DONADA (Franciaország):

Szokások
439.
Hye Jin KWON (USA):

A virtuális igazság
440.
Negar AZARBAIJANI (Irán):

HAgy
441.
PAPP Szilvia (Magyarország):
HAgy  7 min.

442.
Xavi JOSÉ (Egyesült Királyság):
Hands  8 min.

Hardcore kamarazene
443.
Peter LIECHTI (Svájc):

Keményborító & Puhakötés
444.
Uri ALONIM, Moshe SERVATKA (Izrael):

445.
Huck Melnick (Angol):

446.
Eva Patricia Fernández & Mario de la Torre (Spanyolország):
Harraga  20 min.

Szívesen
447.
Pazit LICHTMAN (Izrael):

A holló
448.
Michal BALAZ (Szlovákia):

Ha az élet ritmusa elvét egy ütemet
449.
Yasin Ali TÜRKERI (Törökország):

450.
David MATHIAS (Franciaország):
Head2Head  12 min.

Heidi
451.
Anna GONZÁLEZ SUERO (Németország):
Heidi  5 min.

Hollandia fölött a Mennyország
452.
Rolf VAN EIJK (Hollandia):

Vérzés
453.
Shon KIM (Amerikai Egyesült Államok, Dél-Korea):

Értelmileg túlsúlyos
454.
Antti Heikki PESONEN (Finnország):

456.
Karin BERGER (Ausztria):

457.
Maite ABELLA (Hollandia):
Het wachten  15 min.

458.
Thijs RÖMER (Hollandia):

A levegő ma
459.
Helena WITTMANN (Németország):

460.
Guy BEN SHETRIT (Izrael):
Hey  3 min.

462.
Elad KEIDAN (Izrael):
Himnon  36 min.

463.
David MEADEB (Franciaország):
Hip-a-loop-loop  18 min.

464.
Pascal NORMAND (Kanada):

465.
Ciro Altabas (Spanyolország):
Hobby  50 min.

Tarts ki
466.
Damien ROUSSINEAU (Franciaország):

467.
Alejandra LEVY (Izrael):
Home  11 min.

468.
Matt Faust (USA):
Home  6 min.

Otthon (történetek)
469.
Ghazel RADPAY (Franciaország):

470.
Mitja Manček & Verica Kordić & Pavel Vičik (Csehország):
Homework  4 min.

Homokszék
471.
SZŰCS Réka (Magyarország):
Homokszék  14 min.

472.
Dana CLAXTON (Kanada):
Hope  10 min.

473.
Bill PLYMPTON (Amerikai Egyesült Államok):
Hot Dog  6 mins

Houna & Manny
474.
Jared KATSIANE (USA):
Houna & Manny  11 min.

475.
Anna PHILLIPS (Franciaország):
Hover  10 min.

Hogy legyen
476.
Oliver IRVING (Egyesült Királyság, Anglia):

Jelenlét
478.
Amirhossein BIRJANDI (Irán):

Király Hugo
479.
Franco Dd PENA (Venezuela, Lengyelország):

480.
ALEXEEV Alexei (Magyarország):

Hullámok
481.
RUSKA László (Magyarország):
Hullámok  2 min.

Mind sokat tréfálunk
482.
Akash GAUR (India):

483.
Nikola MIHOV & Deyan PAROUSHEV (Bulgária):
Human Flux  2 min.

Varázslatunk
484.
Akash GAUR (India):

485.
Christine KIROUAC (Kanada):
Hybred  10 min.

486.
Minsu YANG (Korea):
Hybrid  10 min.

487.
Richard BEAUNE (Franciaország):
Hyle/Morphe  3:20 min.

488.
Evi GOLDBRUNNER & Joachim DOLLHOPF (Németország):

489.
Yang-Lun HSIAO (Tajvan):

Szegény bolond
490.
Brent COUGHENOUR (USA):

491.
Roddy BOGAWA (USA):

I. M. Kulcsos Borharapó
492.
MERZA Gábor & PERCZEL Kristóf (Magyarország):

493.
Evan TAPPER (Kanada):
ICE 9  2:06 min.

494.
James RECKSEIDLER (Kanada):

Nem németül álmodom
495.
Ivana LALOVIC (Svájc, Bosznia-Hercegovina):

Ichthyopolis
496.
Andre SILVA (USA):
Ichthyopolis  9 min.

Idióták és angyalok
497.
Bill PLYMPTON (USA):

Igazából Szamárság
498.
BOLLA Bertold (Magyarország):

499.
Papp Barnabás (Magyarország):

Ikozaéder
500.
KOROMPAI Gábor & EGRI András (Magyarország):
Ikozaéder  7 min.

501.
Radu COMANESCU-SURDU (Románia):

Illúzió
502.
Burhan QURBANI (Németország):

A mozdulatok illúziója
503.
Lorenza PAOLONI (Olaszország):

Elvben
504.
Benjamin CANTU (Németország):

505.
Tito FERNANDES (Portugália):
Imergir  6 min.

Mindig nyár
506.
Michael RUF (Németország):

507.
Portia PRIEGERT (Kanada):
Immersed  4 min.

508.
Gisela TUCHTENHAGEN & Evelyne HOEFLICH (Németország):

509.
Giorgio PIRACCI & Stefano ROVETTO (Olaszország):

Összefüggésben és azon kívül
510.
Ira SCHNEIDER (Németország):

511.
Valeriu CALIMAN (Románia):

512.
Michal RONEN (Izrael):
In aporia  4 min.

513.
Aaike STUART (Hollandia):
In Character  24 min.

514.
Shelly SILVER (Amerikai Egyesült Államok):

In Memoriam Nemesy Zoltán
515.
KOVÁCS M. András (Magyarország):

516.
Matthieu PLOTEAU (Franciaország):

A körben
517.
Ana TIQUIA (Ausztrália):

518.
Joanne RICHARDSON (Románia):
In tranzit  30 min.

519.
Oliver HOCKENHULL (Kanada):
Incident  9 min.

521.
Ben BYER (USA):
Indestructible  117 min.

Egyéni sors - közös cél
522.
Nikola MIHOV & Deayn PAROUCHEV (Bulgária):

523.
Cherif Cheikh Sadibou Cisse Toure (Szenegál):
Infanticide  11 min.

524.
Jean-Christophe SANCHEZ (Franciaország):

Álmatlanság
525.
Hernâni DUARTE MARIA & Pedro NOEL DA LUZ (Portugália):

A 37/57-es instrukció
526.
Juergen ECKLOFF (Németország):

Intimitás
527.
Yvon BONENFANT & Ludivine ALLEGUE (Egyesült Királyság, Franciaország):

Katasztrófa testvérek
528.
Vitor LOPES (Portugália):

529.
Juan REINA (Kenya):

Isztambul
530.
Rousset MARTINE (Franciaország):

Nick születésnapja
531.
Graeme COLE (Egyesült Királyság):

532.
Ulrike WESTERMANN (Németország):
It's up 2 u  13 min.

533.
Akash GAUR (India):

Álom és álom között
535.
Marija STOJNIC (Szerbia):

Megint ősz
536.
Eve ESTER (Észtország):

537.
Kjell-Åke OLSSON (Svédország):

Sosem látták
538.
FOGARASI Gergely (Magyarország):

Jazzed
539.
Anton SETOLA (Belgium, Hollandia):
Jazzed  7 min.

Vágyak nélkül sodródom
540.
Frank BEAUVAIS (Franciaország):

Terhes vagyok!!!
541.
Lydie MULLER (Franciaország):

Látni akarom
542.
Joana HADJITHOMAS & Khalil JOREIGE (Franciaország, Libanon):

Jeffery és a dinoszauruszok
543.
Christoph STEGER (Egyesült Királyság):

Most működik!
544.
Eva SCHROEDER (Németország):

545.
Jun NITO (Csehország):
Jiro a Miu  8 min.

546.
Christine BAUDILLON (Franciaország):

Joe érzés
547.
Nur AKALIN (Törökország):

548.
Pim ZWIER (Hollandia):
Jolanda 23  10 min.

Ha zuhanok
549.
Hannaleena HAURU (Finnország):

550.
Kevin RICHARDS (Egyesült Királyság, Anglia):
Joystick  4 min.

Vidéki élet
551.
Hossein JEHANI (Irak):

Kémek a porfészekben
552.
PAPP Gábor Zsigmond (Magyarország):

Kései hazatérés
553.
HEGEDŰS Anita (Magyarország):

Két perc Mednyánszky Lászlóval
554.
RUZSA Dénes (Magyarország):

Kínai gyors - Peking (4 részes sorozat pekingi epizódja)
555.
WIZNER Balázs & KORMOS Gyula Krisztián (Magyarország):

Kócos
556.
GERŐ Marcell (Magyarország):
Kócos  22 min.

Öröklött kötelességek
557.
Rao HEIDMETS (Észtország):

558.
Dino SATO (Japán):
Kaeru no Tane  5 min.

Szuka Akadémia
559.
Alina RUDNITSKAYA (Oroszország):

560.
Tihomir STOJANOVSKI (Macedónia):
Kako sveka  22 min.

561.
FELMÉRI Cecília (Magyar):
Kakukk  17 min.

562.
Miri SHAPIRO (Egyesült Királyság):
Kallah (Bride)  15 min.

Kapocs
563.
MOHAROS Attila (Magyarország):
Kapocs  35 min.

9-es sáv
564.
Dotan MORENO (Izrael):

565.
Ralf KÜSTER (Németország):

566.
Dana KEIDAR (Izrael):
Kavanot  13 min.

567.
Andres TENUSAAR (Észtország):

Kertünk Istennel határos
568.
NADRLJANSKI TORNAI Erika (Magyarország):

A csokoládéház
569.
Shaho MAHMOODI (Irán):

570.
Karim AZIMI (Irán):
Khutute farzi  3 min.

Ki vagy mi voltam
571.
IVÁN Attila (Magyarország):

Ki volt Mátyás király?
572.
KESERUE Zsolt, JEROVETZ György (Magyarország):

Kikapcsolódás
573.
REGULA Gergely (Magyarország):

Pusztítsd el a tatut
574.
Rotem AHARON (Izrael):

Öld meg  a szörfösöket
575.
Atelier Collectif Zorobabel (Belgium):

Királyrák támadás
576.
Gregoire SIVAN (Franciaország):

577.
Mattias CANTZLER (Norvégia, Svédország):

Piroska
578.
Gokhan OKUR (Törökország):

579.
Priit TENDER (Észtország):

KJFG No. 5
580.
ALEXEEV Alexei (Magyarország):
KJFG No. 5  2 min.

A ruha
581.
Jelena GIRLIN & Mari-Liis BASSOVSKAJA (Észtország):
Kleit / A ruha  10 min.

582.
Berin TUZLIC (Bosznia-Hercegovina):
Klima 2 dio  4 min.

583.
Georg TILLER & Claudio PFEIFER (Ausztria, Németország):

Kedd 5 óra
584.
Zohar BEHRENDT (Izrael):

Szomszédok
585.
Adnan Adi MAHINIC (Bosznia-Hercegovina):

587.
Mehmet Volga SÜREN (Törökország):

Daru és ásó
588.
Leonore POTH (Németország):

Krabat
589.
Marco Kreuzpaintner (Németország):
Krabat  120 min.

KRAPANJ - filmetűd lyuk-kamerával
590.
PETTENDI Szabó Péter (Magyarország):

Kurz:Ivan
591.
Benjamin SWICZINSKY (Németország):
Kurz:Ivan  13 min.

592.
Jérémie JORRAND (Franciaország):
L'Éclaircie  9 min.

Roham
593.
Maxime MATRAY & Alexia WALTHER (Svájc, Franciaország):
L'élan / Roham  15 min.

594.
Massimiliano CAMAITI (Olaszország):

595.
Johanne PIGELET (Franciaország):
L'Appartement  35 min.

Noé fája
596.
Arnaud GAUTIER (Franciaország):

597.
Romain DELANDE (Franciaország):
L'Autre Monde  27 min.

Az enklávé
598.
Jacky GOLDBERG (Franciaország):

Északi part
599.
Andrei SCHATKLEFF & Jonathan LE FOURN (Franciaország):

Az ember, aki elrepült
600.
Rozenn QUÉRÉ & Perrine LOTTIER (Franciaország):

Jó ember a jó helyen
602.
Cédric DUPIRE & Matthieu IMBERT-BOUCHARD (Franciaország):

A gyalogló férfi
603.
Aurelia GEORGES (Franciaország):

604.
Davide BALBI (Olaszország):

Láthatatlan történet
605.
SZEMZŐ Tibor (Magyarország):

606.
Ray TOSTEVIN (Luxemburg - Egyesült Királyság):

Csernobili csata
607.
Thomas JOHNSON (Franciaország):

608.
Yolyanko ARGUELLES (Kuba):

609.
Philippe MASSONNET & Julien RIBOT (Franciaország):

610.
Beatriz M. Sanchis (Spanyolország):
La clase  20 min.

611.
Nicolas ENGEL (Franciaország):

A gyógyítás
612.
The Quito Film Collective (Equador / Amerikai Egyesült Államok):

613.
Brigitte CHATAIGNIER & Adoor GOPALAKRISHNAN (Franciaország):

614.
Benoît AMEIL (Franciaország):

615.
Ane Larranaga (Spanyolország):

616.
Patrick HERNANDEZ (Franciaország):
La Discordance  16 min.

Roger Gabesque nője
617.
Emmanuel PLASSERAUD (Franciaország):

618.
Marie HÉLIA (Franciaország):

A pék lánya
619.
Claudine BOURBIGOT & Élisabeth FEYTIT (Franciaország):

620.
Matteo MINETTO (Franciaország):
La fura in vivo  71 min.

Az árnyék nélküli ember
621.
Jose ESTEBAN ALENDA (Spanyolország):

622.
Paul Di PALMA (Mexikó):

623.
Davi ULOF (Kanada):

624.
Javier Rodríguez De Fonseca (Spanyolország):
La Lotería  19 min.

625.
Rosario Fuentenebro Yubero (Spanyolország):
La m con la a  14 min.

626.
Sabrina DELARUE (Franciaország):

A gépfegyver-asszony
627.
Francisco LOPEZ BALLO (Franciaország):

628.
Martin RIT (Franciaország):

A gyöngy
629.
Anthony NATIER (Franciaország):

Fiú a fák között
630.
Vincent VIZIOZ (Franciaország):

Imádság
631.
Yonathan LEVY (Franciaország):

Düh
632.
Albertina Carri (Argentína):
La Rabia / Düh  83 min.

Piszkos holmik
633.
Yoame ESCAMILLA (Mexikó):

634.
Carlos CHAHINE (Franciaország):

Árvák korszaka
635.
David TARDÉ (Franciaország):

636.
Paloma Aguilera VALDEBENITO (Hollandia):
La salida  13 min.

637.
Nicolas LIGUORI (Franciaország, Belgium):
La Svedese  9 min.

638.
Vincent VESCO (Franciaország):
La Tangente  13 min.

639.
Azul Melissa MARTÍNEZ (Spanyolország, Mexikó):
La Tuerca  9 min.

641.
Christophe GAUTRY, Arnaud DEMUYNCK (Franciaország, Belgium):
La Vita nuova  12 min.

642.
Petar TOSKOVIC & Pedro SENA NUNES & Sara VIZINHO (Portugália):
Labirinto  7 min.

Női öltöző
643.
Saide KARDAR (Kanada):

Világítótorony
644.
Vicente GARCIA GROYON (Fülöp-szigetek):

A virágok is növesztenek tüskéket
645.
Juan Manuel CARRILLO (Spanyolország):

A szemüveg
646.
Alberto GARCÍA (Spanyolország):

Az infánsnők
647.
Ihor Podolchak, Dean Karr (Ukrajna):

Rejtett bánat
648.
Shon KIM (USA, Dél-Korea):

649.
Rafaël (Belgium):

Francia csók
650.
Yann CORIDIAN (Franciaország):

651.
Jean-François FONTANEL (Franciaország):

652.
Al Hadi ULAD MOHAND (Franciaország):

A citrom
653.
Patrick HADJADJ (Franciaország, Lengyelország):

654.
Bertrand DEZOTEUX (Franciaország):
Le Corso  14 min.

655.
Agnès CAFFIN (Franciaország):

Párhuzamos parkolás
656.
Frédéric MERMOUD (Franciaország):

A vaj dilemma
657.
Fabrice FOUQUET (Franciaország):

658.
Caroline DERUAS (Franciaország):

659.
Sylvain RIGOLLOT (Franciaország):

A zsoké
660.
Jérôme FANSTEN (Franciaország):

661.
Shinji AOYAMA (Franciaország):

János király
662.
Jean-Philippe LABADIE (Franciaország):

663.
David MARTIN (Franciaország):

Stockholm szindróma
664.
David MABILLE (Franciaország):

A feledékenység teája
665.
Sandra DESMAZIERES (Franciaország):

666.
David GUIRAUD (Franciaország):

667.
Mathieu DELOZIER (Franciaország):

Hol van Leily?
669.
Mohammad SHIRVANI (Irán):

Lekerekítés
670.
KESERUE Zsolt & POLYÁK Levente & DÉNES Ágnes (Magyarország):
Lekerekítés  24 min.

A tea színei
671.
Antonio POLO MONZO (Spanyolország):

A lábujjak
672.
Laurent DENIS (Belgium):

A nők
673.
Aleksandar NIKOLOV (Bulgária):
Les femmes / A nők  04:07 min.

674.
Marianne TARDIEU & Rodolphe BERTRAN (Franciaország):

675.
Katia SCARTON-KIM (Franciaország):

Morzsák
676.
Pierre PINAUD (Franciaország):

Arcok a falon
677.
Bijan ANQUETIL & Paul COSTES (Franciaország):

Az utolsó illúziók
678.
Helier CISTERNE (Franciaország):

Szülők
679.
Christophe HERMANS (Belgium):

680.
BERA Nándor (Magyarország):
Les Tetes  4 min.

681.
Alban MENCH (Franciaország):
Les Williams  15 min.

Letűnt Világ
682.
NEMES Gyula (Magyarország):
Letűnt Világ  20 min.

Levelek
683.
RINGEISEN Dávid (Magyarország):
Levelek  2 min.

684.
Geoffrey WEARY (Ausztrália):

685.
Riho UNT (Észtország):
Lili  14 min.

Lilli
686.
Filippo TICOZZI (Olaszország):
Lilli  38 min.

687.
Kirineos PAPADIMATOS (Görögország):
Lilly  5 min.

Látni hogy mosolygok
688.
Tamar YAROM (Izrael):

689.
Delvin CROW (Egyesült Királyság):
Little Whispers  10 min.

Élő gyümölcs
690.
Jennie COLE (Egyesült Királyság):

Élet a fák között
691.
Vitor LOPES (Portugália):

692.
Duccio CHIARINI (Olaszország):
Lo zio  20 min.

693.
Vitor LOPES (Portugália):
Loldini  1 min.

Nézz a szemembe
694.
Naftaly GLIKSBERG (Izrael):

695.
Nicole RADEMACHER (USA, Mexico):

Muzsikusok
696.
Mary Ellen DAVIS (Kanada):

697.
Nadja MARCIN (USA, Németország):
Loss of hearing  12 min.

698.
Boris SVERTOW (Szlovákia):
Lost & Found  3 min.

Elveszett szeretők
699.
Hannes TREIBER (Németország):

Elveszett paradicsom
700.
Mihal BREZIS, Oded BINNUN (Franciaország):

701.
Agne NELK (Észtország):
Lotman's World  52 min.

702.
Daniele ANZELLOTTI (Olaszország):
Lotta  23 min.

703.
Halder GOMES (Brazília):

Hangosságok
704.
Telcosystems (Hollandia):

705.
Telcosystems (Hollandia):
Loudthings  14 min.

706.
Thomas LIEBART (Franciaország):
Louis  8 min.

707.
Sylvie BALLYOT (Franciaország):
Love and Words  44 min.

708.
Bevan WALSH (Egyesült Királyság):

Kőkemény szerelem
709.
Marvin KREN (Németország):

A szerelem elvesztése
710.
Leonard Lai Yok Wai (Szingapúr):

Szerelmes dalok
711.
Laura TALER (Kanada):

712.
Maud ALPI (Franciaország):
Lucas sur terre  19 min.

Világosság
713.
Jamie ANDREWS (USA):

Szerencsés nap
714.
Laura Amante (Spanyolország):

Lucy
715.
Christiane DORNER (Ausztria):
Lucy  4 min.

716.
Victor Bárcena & Borja Soler (Spanyolország):
Lugares propios  55 min.

Luxus
717.
Jaroslaw SZTANDERA (Lengyelország):
Luksus / Luxus  38 min.

718.
Yael KANIEL (Izrael):
Luz  30 min.

Az időmaszk
719.
Gonçalo JORDãO (Portugália):

720.
Händl KLAUS (Ausztria):
März  83 min.

Még oda nem ér az idő...
721.
CSUBRILO Zoltán (Magyarország):

722.
Eve DUCHEMIN (Belgium):

723.
Laurent BONNOTTE (Franciaország):

A bátyám
724.
Jan WAGNER (Lengyelország):

Mókusok
725.
GUTEMA Dávid & MIKULÁN Dávid (Magyarország):
Mókusok  3 min.

726.
Rainer KOMERS (Németország, Jemen):
Ma'rib  30 min.

727.
Jonathan COLINET, Sébastien DUBUS (Franciaország):
Ma Sixtine  17 min.

Hópihe anyja
728.
Ashkan AHMADI (Irán):

729.
Cyprien VIAL (Franciaország):
Madame  26 min.

730.
Emmanuelle DEMORIS (Franciaország):

Magyar Hullám
731.
BAKTAY Anna-Réka (Magyarország):

Holdfény a rajzon
732.
Amir HOSAIN TORABI (Irán):

Ne tervezz kic$iben
733.
Sylvia WINKLER & Stephan KOEPERL (Kanada):

Malban
734.
Elodie BOUEDEC (Franciaország, Belgium):
Malban  8 min.

Malika elment
735.
Jean-Paul CIVEYRAC (Franciaország):

Mandarin
736.
SIMONYI Balázs (Magyarország, Törökország):

737.
Raphael THIBAULT (Franciaország):
Mange-bitume  17 min.

738.
Mickael PERRET (Franciaország):
ManiaK  13 min.

739.
Adam TOEWS (USA):
Manifest  4 min.

A szabadesés megtestesülése
740.
Andre SCHREUDERS (Hollandia):

741.
Cesar ESTEBAN ALENDA (Spanyolország):
Manolo Global  12 min.

742.
Marta PESSOA (Portugália):

743.
Ciro ALTABÁS (SPAIN):

744.
Luis COSTA (Portugália):
Mar Luz  6 min.

745.
Amal FAWZY (Egyiptom):
Marazik  17 min.

Marcus titka
746.
Reiner GABRIELLE (Franciaország):

Férfi piros bőrönddel
747.
Maryam OURANG (Irán):

Árapály
748.
Hatuey VIVEROS (Mexikó):

749.
Alexei GUBENCO (Románia):

750.
Eric VUILLARD (Franciaország):
Mateo Falcone  64 min.

Anya
751.
Paolo BONFIGLIO (Olaszország):
Mater / Anya  7 min.

Rossz út
752.
Joan CHEMLA (Franciaország):

753.
Thierry GUEDJ (Franciaország):

754.
Roy SHER (Izrael):
Mazal  18 min.

Együtt
755.
Dimitrios NAKOS (Görögország):
Mazi / Együtt  14 min.

756.
Astrid ADVERBE (Franciaország):

757.
Sylvia WINKLER & Stephan KOEPERL (Kína):
Medicare  3 min.

758.
Julien HALLARD (Franciaország):

Megatron
759.
Marian CRISAN (Románia):
Megatron  14 min.

Megfoghatatlan idő
760.
TÓTH Péter (Magyarország):

Meglestem Gyulát
761.
DABI István (Magyarország):

Apám elalszik
762.
Grzegorz MUSKALA (Németország):

Teljes élet
763.
Tamar BENBARUCH (Izrael):

764.
Amitay LEV, Jonathan WASSERMAN (Izrael):
Melodica  6 min.

765.
Grégory MARZA (Franciaország):
Memento Mori  16 min.

766.
Gérard CAIRASCHI (Franciaország):
menSonges  10 min.

Földalatti
767.
Nur AKALIN (Törökország):

768.
Jeroen PERMENTIER (Belgium):
Merlin + Gawan  14 min.

Boldog Karácsonyt
769.
Au Man Kit, Jevons (Hong Kong):

770.
VÉCSEI Márton (Magyarország):
Messzi távol  46 min.

Metropolisz Videó Tánc
771.
Carlos DITTBORN CALLEJAS (Chile):

A zűrzavar arénája
772.
Mehrdad ZAHEDIAN (Irán):

773.
Steffen REUTER (Németország):
Mickey & Maria  10 min.

774.
Barbara Turk NISKAČ (Szlovénia, Szlovákia):

Bolha
775.
Karl TEBBE (Németország):
Milbe / Bolha  6 min.

776.
Helena WITTMANN (Németország):
Mimikry  11 min.

777.
René VILBRE (Észtország):
Mina olin siin  87 min.

778.
James RECKSEIDLER (Kanada):
Mind(stat)  9 min.

Mindelo - a horizonton túl
779.
Alexis TSAFAS (Cape Verde):

780.
Mikael Prey (Svédország):
Mirages  7 min.

781.
Olivier DURY (Franciaország):
Mirages  46 min.

782.
Arjan BRENTJES (Hollandia):

Mo és egy Paul nevű bohóc
783.
Hanna Maria HEIDRICH (Németország):

Joe Szerbiába megy
784.
Sonja BLAGOJEVIC (Szerbia):

785.
Veaceslav DRUTA (Moldávia, Franciaország):

786.
Arthur KLEINJAN (Hollandia):

Holdbéli kisöcsém
787.
Frédéric PHILIBERT (Franciaország):

788.
Viva DELORME (Franciaország):

789.
Terry O' LEARY (Hollandia):

COK úr
790.
Franck DION (Franciaország):

Morana
791.
Simon BOGOJEVIC NARATH (Horvátország, Franciaország):
Morana  13 min.

Élő halott
792.
Laurent de VISMES (Franciaország):

Hóanya
793.
Jung-mee HAN (Japán):

Mozdulat
794.
Robin WHENARY (Egyesült Királyság, Anglia):

795.
HEGEDŰS 2 László (Magyar):
Mozzzart  5 min.

796.
Katherine FITZGERALD (Kanada):

797.
A. K. LEE (Ausztria):
Muriendo  25 min.

798.
Marine BILLET (Franciaország):
Murmures  21 min.

A zene szeretete
799.
Yusuf YEşILÖZ (Svájc):

800.
Gaetano ACCETTULLI & Vito Livio SQUEO (Olaszország):

Drága nagyim
801.
Marta ABAD BLAY (Hollandia):

Az én horizontom
802.
Matt TROMANS (Egyesült Királyság, USA):

803.
Veena HOLKAR (Egyesült Királyság, Anglia):

804.
Frank BUBENZER (Németország):
n-tv Dance  5 min.

A tánc
805.
Saba DEWAN (India):
Naach / A tánc  84 min.

806.
Brigitte Maria BERTELE (Németország):
Nacht vor Augen  91 min.

807.
Florian KNITTEL (Németország):
Nachtblind  30 min.

808.
Zbigniew BZYMEK (Lengyelország):
Nagle Na Zawse  42 min.

Nagy Javítás
809.
ENYINGI Tamás & KESERUE Zsolt (Magyarország):
Nagy Javítás  26 min.

Nagyolvasztó
810.
KESERUE Zsolt (Magyarország):
Nagyolvasztó  53 min.

Csupasz
811.
Kika NICOLELA (Brazília):

Napraforgók
812.
ZSIGMOND Dezső (Magyarország):
Napraforgók  30 min.

Nárciszok
813.
Katrin GEBBE (Németország):

Csendélet
814.
Juha VAN INGEN (Finnország):

Naufrage
815.
Clorinde DURAND (Franciaország):
Naufrage  7 min.

Az elveszett generáció
816.
Hossein JEHANI (Irak):

817.
Berin TUZLIC (Bosznia-Hercegovina):

Neked még megvan?
818.
LÁSZLÓ Gábor (Magyarország):

819.
Otakar ©TěRBA (Csehország):

820.
Steph GREEN (Írország):
New Boy  11 min.

Új világrend
821.
Samuel BESTER (Franciaország):

822.
Ayala Zamir GLICK (Izrael):

A következő emelet
823.
Denis VILLENEUVE (Kanada):

824.
Pavel MEDVEDEV (Oroszország):
Nezrimoe  30 min.

Nem elég közel
825.
Michael VENUS (Németország):

826.
Virginie TARAVEL (Franciaország):

Éjszakai zuhanás
827.
Sancar SECKINER (Törökország):

828.
Marty MOYNIHAN (Ausztrália):

Kurt Cobain halálának éve
829.
Gonçalo SOARES (Portugália):

Vedd könnyedén
830.
Cesar Diaz MELENDEZ (Spanyolország):

Senki sem akarja megenni a petrezselymet
831.
Sharon A. MOONEY (Amerikai Egyesült Államok):

832.
Berin TUZLIC (Bosznia-Hercegovina):
Noc i dan  4 min.

Nomád Pláza (Három vándor)
833.
SZALAY Péter (Magyarország):

834.
Gili AVISSAR (Izrael):
Nona1  6 min.

Nora
835.
Alla KOVGAN & David HINTON (USA, Egyesült Királyság, Mozambik):
Nora  35 min.

836.
François DUCAT (Belgium, Franciaország):
Nord-Sud.com  52 min.

Északi fény
837.
Sergei LOZNITSA (Franciaország / Oroszország):

Koccintsunk, mert anya táncol
838.
Benjamin VAUTIER (Franciaország):

839.
Dan BOORD & Luis VALDOVINO (USA):

Szakaszos feljegyzések Mexikóból
840.
Rebeca CRESPO (Spanyolország):

841.
Olivier HEMS (Franciaország):
Nous  12 min.

842.
Gabriel WATSON & Frank ASCHBERG (Svédország):

843.
Adina PINTILIE (Románia):

844.
Roberto Pérez TOLEDO (Spanyolország):

Afrikai éjszaka
845.
Christian LAJOUMARD (Franciaország):

846.
Marlon ROUSE TAVARES (Egyesült Királyság):
Numb  8 min.

848.
CZÉTÉNYI László (Magyarország):
Nyom  12 min.

A baleset
849.
André MARQUES & Carlos SILVA (Portugália):

The kiss after the goodbye
850.
Pedro HOMEM (Portugália):

A tó
851.
André MARQUES (Portugália):
O Lago / A tó  31 min.

852.
Jorge Morais VALLE (Spanyolország):

Zokniról és szerelemről
853.
Michaela COPIKOVA (Szlovákia):

Az idő egy csiga szárnyakkal
854.
Mario GOMES, Karl G. & Matze SCHMIDT (Portugália):

Égő szivar
855.
Andrei-Dan STARUIALA (Románia):

Az ígéret
856.
Louis-Pierre DUVAL (Szerbia, Franciaország):

857.
Amanda BEGGS (USA):
Oberschule  15 min.

858.
Zarah LASZLO (Kanada):
Ocean  4:25 min.

Az óceán belülről
859.
Sergio DAMIANI & Juliane R. BIASI (Olaszország):

Instrukció
860.
Costas YIALLOURIDES (Ciprus, Görögország):

Odüsszeia
861.
Rita PALMA (Portugália):

862.
Wendy MORRIS (Belgium, Dél-Afrika):

863.
Blerta ZEQIRI (Koszovó):
OK  11 min.

Régi dolgok, új dicsőség
864.
Katarina NITSCH (Svédország):

865.
Marc HERICHER (Franciaország):
Ollo  15 min.

Omori asszonyok
866.
KRASZNAHORKAI Balázs (Magyarország):
Omori asszonyok  36 min.

867.
Matt BOMAN (USA):
On Homeostasis  10 min.

868.
Jon GARAÑO (Spanyolország):
On the Line  12 min.

869.
Samuel JACQUEMIN (Franciaország - Észtország):

Aki mér
870.
Veljko POPOVIC (Horvátország):

Egyszer volt, hol nem volt...
871.
Astrid FRIEDL (Németország):

872.
Wilfried Agricola de Cologne (Németország):

873.
Doug HENRY (USA):

874.
Adam CLITHEROE (Egyesült Királyság):

Dieter bácsi
875.
Tanja SCHWERDORF (Németország):

Griot esete
876.
Adam RÓŻAŃSKI (Lengyelország):

Narancslé
877.
Ronan MOUCHEBOEUF (Franciaország):

878.
Mathieu LABAYE (Belgium):

A fajok eredete
879.
Ben RIVERS (Egyesült Királyság):

880.
George RIDAN & George KOWYNIA (Lengyelország):
Orkiestra Deta  29 min.

Othello
881.
Kai Welf HOYME (Németország):
Othello  5 min.

882.
Pietro MELE (Olaszország):
Ottana  11 min.

Otthon
883.
PODÁNYI Dániel (Magyarország):
Otthon  7 min.

A mi iskolánk
884.
Oren GOLDENBERG (USA):

Csodálatos természetünk
885.
Tomer ESHED (Németország):

886.
Stephan RICHTER (Ausztria):
Out of Bounds  12 min.

887.
Veronika GOETLICHOVA (Csehország):

888.
Orr SCHULMAN (Izrael):
Pa'amonei Ruach  19 min.

889.
Mika J. RIPATTI (Finnország):
Paikallaan  3 min.

890.
Richard O'SULLIVAN (Egyesült Királyság, USA):
Palimpsest  8 min.

Vissza az emberiességhez
891.
Seppo RENVALL (Finnország):

Panel
892.
HÁJOS Zsolt (Magyar):
Panel  8 min.

Panopticum
893.
ULRICH Gábor (Magyarország):
Panopticum  7 min.

Pantomim
894.
Hector SUñOL BERT (Spanyolország):

895.
Marie LOSIER (Kanada):

896.
Marc GEERARDS (Hollandia):

897.
Jorge Galerón (Spanyolország):
Paredes  19 min.

898.
Enrique RIVERO (Mexikó):
Parque Vía  86 min

899.
Arturo Ruiz Serrano (Spanyolország):
Paseo  12 min.

900.
Pauline HIGGINS (Franciaország):
Passage  19 min.

Utas
901.
Kika NICOLELA (Brazília):

902.
Maria KORPORAL (Olaszország):
Passing By  8 min.

903.
Alexander MARKOV (Oroszország):
Pastorale  27 min.

904.
Vuk JEVREMOVIC (Németország, Spanyolország):

Új bőr
905.
Clara ELALOUF (Franciaország):

Petőfilm
908.
BORDOS Anikó (Magyarország):
Petőfilm  46 min.

909.
Sanna LIINAMAA (Finnország):
Pidä kiinni  38 min.

910.
Bosilka SIMONOVITCH (Franciaország):
Pig  22 min.

911.
Irena GATEJ (Csehország):

912.
Andoni de Carlos & Asier Urbieta (Spanyolország):
Pim, Pam, Pum  3 min.

913.
Alice WINOCOUR (Franciaország):
Pina Colada  16 min.

A pingpong királya
914.
Jens JONSSON (Svédország):

915.
Baig-Clifford MICHAEL (Egyesült Királyság, Anglia):
Pink  18 min.

916.
Carlos AGULLÓ (Spanyolország):
Pizza Eli  8 min.

917.
Momoko SETO (Franciaország):
Planet A  7 min.

918.
Hubert FIASSE (Belgium):
Plein Sud  27 min.

919.
Lionel MOUGIN (Franciaország):

Inkább egyedül
920.
Hermine VALOIS & Jacques LABORDE (Franciaország):

Belül
921.
Karin SRUGO (Izrael):

Ajándék Sztálinnak
922.
Rustem ABDRASHOV (Kazahsztán, Izrael, Oroszország, Lengyelország):

Póker
923.
Irene M. BORREGO (Egyesült Királyság):

924.
David BRAUN (Franciaország):
Polichinelle  12 min.

Éjjeli lepkék
925.
Pedro TOUCEDA (Spanyolország):

Pont h7
926.
BÁRON Roland (Magyarország):
Pont h7  5 min.

Popul-Vuh
927.
Jimmy PHILÉMOND-MONTOUT (Franciaország):

Poros Öltöny
928.
BÁLINT Arthur (Magyarország):
Poros Öltöny  76 min.

Utolsó simítások
929.
Reza HAERI (Irán):

930.
Lucas Figueroa (Spanyolország):

Ami az élet kereke mögött van
931.
Sahar SALAHSOUR (Irán / Egyesült Királyság):

Lépésről lépésre a nap felé
932.
Hadi MALAK ESMAEILI (Irán):

Értékes
933.
Kerinne JENKINS (Egyesült Királyság):

Felkészítés minősítésre
934.
Clint ENNS (Kanada):

Elsősegély
935.
Antonio Munoz de Mesa (Spanyolország):

936.
Rick NIEBE (Olaszország):

Az Ion projekt
937.
Dawn WESTLAKE (Amerikai Egyesült Államok):

938.
Radu COMANESCU-SURDU (Románia):
Promo  1 min.

Punkok & Fiatalok
939.
Jouko AALTONEN (Finnország):

Pustelnikék a hegyekben
940.
Miroslaw DEMBINSKI (Lengyelország):

Pusztán egy vándor
941.
HACK Júlia (Magyarország):

942.
Charlotte SAGORIN (Franciaország):
Puzzle  7 min.

943.
Emily MODE (USA):
Qualia Diaries  17 min.

944.
Frédéric JOLLIVET (Franciaország):

945.
Juliette HAMON D'AMOURETTE (Franciaország):

Quercus Venenum - Rossz mag
946.
Claire ALMON (USA):

947.
Christine LANG (Németország):

948.
Xavier DUGAST (Franciaország):
Révolutions  17 min.

Róbert szobája
949.
VÍZKELETI Dániel (Magyarország):

950.
Eileen HOFER (Svájc):
Racines  18 min.

951.
Nicole QUINN (USA):
Racing Daylight  86 min.

952.
Tomasz JURKIEWICZ (Lengyelország):
Radioakcja  27 min.

Radu + Ana
953.
Paul NEGOESCU (Románia):
Radu + Ana  8 min.

954.
Jad EID (Libanon):
Raghweh  16 min.

955.
Sarka STOJANOVA (Csehország):
Rainbow slide  3 min.

956.
Marcos Valín, María Monescillo, David Priego (Spanyolország):

Búcsú
957.
Irena SKORIC (Horvátország):

958.
Alexandru SOLOMON (Románia):

959.
Federico SCHMUCLER (Mexikó):
Reality Show  17 min.

Vörös levél
960.
Edilberto RESTINO (Egyesült Királyság):

Vörös homok
961.
David PROCTER (Egyesült Királyság):

Refrén
962.
Wiola SOWA (Lengyelország):

Kairói próba
963.
Charlotte HARVEY (USA, Egyiptom):

Reinkarnáció
964.
Takeshi KUSHIDA (Japán):

965.
Barbara OCHOA (Mexikó):
Reminiscences  30 min.

967.
Jána ALE© & Ondřej MA©EK (Csehország):
Repete  7 min.

Rekviem egy sakkjátékosért
968.
Morgan TOFT (Svédország):

Rezonancia
969.
Andrzej WOJCIECHOWSKI (Lengyelország):

Másnaposság
970.
Bruno VIANNA (Brazília, Spanyolország):

Visszatérés Labradoriába
971.
Diego ONGARO & Thomas POUSSON (Franciaország):

972.
Philippe DUFAUX (Franciaország):
Retour simple  15 min.

Portré a nőről a tőrrel
973.
Carlos CEACERO (Spanyolország):

974.
Stuart POUND (Egyesült Királyság):

Visszatérve Vietnámba
975.
Charles DOMOKOS (Amerikai Egyesült Államok):

976.
Anne-Marie PUGA (Franciaország):
Revenir  11 min.

977.
Heidi PHILLIPS (Kanada):
Revival  8:00 min.

978.
Aliona POLUNINA (Észtország, Finnország):

979.
Thor BEKKAVIK (Norvégia):
Revolver  17 min.

980.
Guy BLOOM, Yair GORDON, Gadi MEIR (Izrael):

Laza kötél
981.
Mehrshad KARKHANI (Irán):

982.
Gemma Martinez (Spanyolország):
River  12 min.

Robot szerelem
983.
Hilary Harp & Suzie Silver (USA):

Rock-Monológ
984.
Vladimir KOZLOV (Oroszország):

10. menet
985.
Pete GOMES (Anglia):

Evezz
986.
Anita MOFFATT (Amerikai Egyesült Államok):

Roxy
987.
Panos AMVROSIADIS (Egyesült Királyság):
Roxy  6 min.

Roya
988.
Faraydon KHOSRAVI (Irán):
Roya  32 min.

Elfeledett álmok
989.
Mehdi NADERI (Irán):

990.
Patrik LANCARIC (Szlovákia):

A fájdalom ösvényei
991.
Rui SIMõES (Portugália):

992.
Andrzej MANKOWSKI (Lengyelország):
Rubinowe gody  40 min.

Ebéd
993.
Ana HUSMAN (Horvátország):
Rucak / Ebéd  17 min.

994.
Adéla SÍMOVÁ (Csehország):
Ruce  5 min.

Szóbeszéd, pletyka, suskus
995.
Ingrid LANZENBERG (Franciaország):

Mentés a hetedik fokon
996.
Jonah LIM (Fülöp-szigetek):

997.
Julia OSTERTAG (Németország):
Saila  95 min.

998.
Albert MAYSLES & Kristen NUTILE (Amerikai Egyesült Államok):

999.
Vincent SCHUURMAN (Hollandia):
Salto Mortale  10 min.

1000.
Jules THENIER (Franciaország):
Salut Peter  11 min.

Santó és a többiek
1002.
KÁLDY László (Magyarország):

1003.
Guillaume MEIGNEUX (Chile):

Az elveszett ország
1004.
Vahid MOUSAEIAN (Irán):

Női ruhák
1005.
Jana SZABOOVA (Szlovákia):

Botrány
1006.
Reiner GABRIELLE (Franciaország):

A terv
1007.
Bernard TANGUY (Franciaország):

Birka-sakk-matt
1008.
Albert RADL (Németország):

A tegnap hava
1009.
Michael WUERFEL (Németország):

Rövid utazás
1010.
Paul NEGOESCU (Románia):

1011.
Charlie BLACKFIELD (Egyesült Királyság, Anglia):

Városi lélegzet
1012.
Idil Safiye SOYSECKIN (Törökország):

Folytatás
1013.
Robert SOWA (Lengyelország):

Hét év megfigyelés
1014.
Dick VERDULT (Hollandia):

1015.
David López RETAMERO (Egyesült Királyság):
Sexy Robot  4 min.

SF
1016.
Stuart POUND (Egyesült Királyság):
SF  9 min.

1017.
Masakazu SAITO (Japán):

A városom, Pizza
1018.
Ala MOHSENI (Irán / Egyesült Királyság):

Az Alfa Naplók
1019.
Yaniv BERMAN (Izrael):

Nagy távolsági hívás
1020.
Joe CHANG (Kína, Kanada):

Shanghai virágok
1021.
Mari TERASHIMA (Japán):

1022.
Sheersha PERERA (Sri Lanka, Franciaország):
She  10 min.

1023.
Marc SCHMIDT (Hollandia):

Visszaszámlálás
1024.
Khatereh HANACHI (Irán / Egyesült Királyság):

Csend
1025.
Hadar MORAG (Izrael):
Shtika / Csend  18 min.

Ha zuhanok
1026.
Bojina PANAYOTOVA (Franciaország):

Beteg
1027.
Mike RYMER (Egyesült Királyság):
Sick / Beteg  15 min.

1028.
Nolwenn LEMESLE (Franciaország):
Sid  18 min.

Jelek
1029.
Charlotte ERLIH (Franciaország):
Signes / Jelek  10 min.

1030.
Cesar ESTEBAN ALENDA (Spanyolország):
Silba Perfidia  16 min.

Hallgatás
1031.
Ava LANCHE (Izland, Németország):

Csendes hó
1032.
Jan VAN DEN BERG (Hollandia):

1033.
Garland LAM (Kanada):

Örömzene
1034.
Sam HUNTLEY (Egyesült Királyság):

Sziszifusz
1035.
Matteo BOTRUGNO & Daniele COLUCCINI (Olaszország):

Menny nővér, Föld nővér
1036.
Leslie TAI (Amerikai Egyesült Államok):

1037.
Nina PALEY (USA):

Skatulya
1038.
VILLÁNYI Dániel (Magyarország):
Skatulya  7 min.

A csúszós hegy
1039.
Galina MYZNIKOVA, Sergey PROVOROV (Oroszország):

1040.
Marina ROY (Kanada):
Sleeper  8 min.

Alvajáró
1041.
Adel BEN BELLA (Franciaország):

1042.
Juraj LEHOTSKY (Szlovákia):
Slepe lasky  77 min.

1043.
Elvin Flamingo REAL NAME: JAREK CZARNECKI (Lengyelország):
Small Spaces  41 min.

1044.
Stuart POUND (Egyesült Királyság):
Smile  1 min.

1045.
Otakar ©TěRBA (Csehország):

Légy csendes, ó bánatom...
1046.
Damien MANIVEL (Franciaország):

Szolíd elmék
1047.
Hsin-Wei CHEN (Tajvan):

Társtalan
1048.
Anne ZINN-JUSTIN (Franciaország):

Szóló
1049.
Maciej PISAREK (Lengyelország):
Solo / Szóló  55 min.

1050.
Magali BARBÉ & Jean CONSTANTIAL (Franciaország):
Some One  6 min.

1051.
Julien LONCHAMP (Írország):
Somnambule  6 min.

1052.
Benjamin DE LAJARTE (Franciaország):
Son nom  21 min.

1053.
Amy Lynn KAZYMERCHYK (Kanada):

Határ
1055.
Sattar CHAMANI GOL (Irán):
Sonor / Határ  10 min.

1056.
Andrea LODOVICHETTI (Olaszország):

1057.
Roma DARIA (Franciaország):

Pauwel cirkusza
1058.
Agnès BENSIMON (Belgium):

Beszéd
1059.
Stuart POUND (Egyesült Királyság):

1060.
Franek LEDOCHOWSKI (Lengyelország):
Spotkanie  13 min.

Visztlát az Eiffel-toronynál
1061.
Valentin VALCHEV (Bulgária):

Péter bácsi
1062.
Ivan GOLOVNEV (Oroszország):

1063.
Jasmin JODRY (Egyesült Királyság):
Star Games  3 min.

1064.
Stefan PAUTZE (Németország):
Staubkaskade  4 min.

1065.
Barbara HIN & Martin van der VEEN (Hollandia):
Steigerpijp  6 min.

1066.
Wolfram HUKE (Németország):
Stiller Abtrag  12 min.

1067.
Simon BAKES (Belgium):
Stolen Art  68 min.

Kunta Kinte története
1068.
JENG Abdoulie (Gambia):

Máltára vetődve
1069.
Myriam THYES (Németország):

Közel a szélhez
1070.
Daniele GUARNERA & Francesco DEL GROSSO (Olaszország):

A lerobbant furgon
1071.
Sylvia WINKLER & Stephan KOEPERL (Kína):

1072.
Miroslav REMO (Szlovákia):
Studený spoj  14 min.

Sturm
1073.
Assal GHAWAMI (Portugália):
Sturm  10 min.

Styx
1074.
Alexia ROIDER (Ciprus):
Styx  18 min.

A 13-as vonal sorsa
1075.
Irena SKORIC (Horvátország):

Sós hó
1076.
Maarit SUOMI-VääNäNEN (Finnország):

1077.
Saąo NISKAČ (Szlovénia, Macedóna, Szlovákia):
Svatba  4 min.

Mocsári szörny
1078.
David WINNING (Kanada):

1079.
Bartosz WARWAS (Lengyelország):
Syjamoza  14 min.

1080.
Mika J. RIPATTI (Finnország):

1081.
Eric SCHOCKMEL (Egyesült Királyság):

Szabadságszerelem
1082.
GULYÁS Gyula (Magyarország):

Szellembiciklik Budapesten
1083.
BALLA Sándor Botond (Magyarország):

Szomszédok
1084.
VIDÁKOVICH Márton (Magyarország):
Szomszédok  1 min.

Sztrájk/Lupa
1085.
LAKOS Nóra (Magyarország):
Sztrájk/Lupa  8 min.

Szulamit
1086.
CSÁTICH Renátó (Magyarország):
Szulamit  63 min.

1087.
Karen CORNELIUS (Kanada):
T + T = 2  5:20 min.

Aris San legendája
1088.
Dalia Mevorach & Dani Dothan (Izrael):

1089.
Ain Mäeots (Észtország):
Taarka  94 min.

1090.
Fabio GUAGLIONE & Fabio RESINARO (Olaszország):
Taken  5 min.

Takhti
1091.
Mohammad Hassan SHAHMOHAMMADI (Irán):
Takhti  52 min.

Tanácskérés Istentől
1092.
Mohammad Sadegh JAFARI (Irán / Egyesült Királyság):

1093.
Maria BJÖRKLUND (Finnország):

Magány
1094.
Mehrdad SHEIKHAN (Irán):

1095.
Dale EINARSON (Egyesült Királyság, Kanada):
Tank  2 min.

1096.
Barbara SEILER (Svájc):
Tanz ins Glück  17 min.

1097.
Gabriela Gutiérrez Dewar, Sally Gutiérrez Dewar (Spanyolország, Dél-Afrika):
Tapologo  88 min.

Késő
1098.
Paul NEGOESCU (Románia):
Tarziu / Késő  23 min.

1099.
Bertrand SHIJAKU (Albánia):

Menyasszony
1100.
Naji SALIMI (Irán):

Szex teljes mellbedobással, 8-11rész
1101.
Signe BAUMANE (USA, Olaszország):

Teherán 318
1102.
Soran MARDOOKHI (Irán):

1103.
Sylvie BALLYOT (Franciaország):

Teleapátia
1104.
DÉR Asia (Magyarország):
Teleapátia  13 min.

1105.
Jorge M. Rodrigo (Spanyolország):
Telemaco  4 min.

1106.
Hannes TREIBER (Németország):
Tembûr  7 min.

1107.
Félix BLUME (Belgium):

Terminal Communication
1108.
Michael FORTUNE (Írország):

Szemétország
1109.
Damien CROS (Franciaország):

Területek
1110.
Mary Ellen DAVIS (Kanada):

1111.
Natalia Mateo & Marta Aledo (Spanyolország):
Test  12 min.

Az ördög országa
1112.
Gisa SCHLEELEIN (Németország):

Fekete tea
1113.
Serge ELISSALDE (Franciaország):

A felvilágosodás kora
1114.
Samuel BESTER (Franciaország):

A kezdet
1115.
Robin WHENARY (Egyesült Királyság, Anglia):

1116.
Aleksandar NIKOLOV (Bulgária):
The Big Fish  5 min.

1117.
Threes ANNA (Hollandia, Dél-Afrika, Írország):

A Fekete Kutya előmenetele
1118.
Stephen IRWIN (Egyesült Királyság):

A kék torony
1119.
Smita BHIDE (Egyesült Királyság, Anglia):

A határ
1120.
Bojina PANAYOTOVA (Franciaország):

1121.
Helene FRIREN (Egyesült Királyság / Hollandia):

1122.
Masako TOMIYA (Egyesült Királyság):
The Butcher  16 min.

1123.
Saąo NISKAČ (Szlovénia, Kirgizisztán, Szlovákia):
The Carpet  10 min.

A gyermekek fája
1124.
Abel RUIZ-VAZQUEZ (Magyarország):

A bohóc
1125.
Gili AVISSAR (Izrael):

1126.
NEMES JELES László (Magyar):
The Counterpart  14 min.

1127.
Stuart POUND (Egyesült Királyság):

A zongora átka
1128.
Michael PETERSON (Kanada):

1129.
Jeff MATAKOVICH (USA):

1130.
Yang-Lun HSIAO (Tajvan):

Az elfeledett cirkusz
1131.
Shelly LOVE (Anglia):

1132.
Bryan BESANT (Kanada):
The Great Divide  3:30 min.

Amos Klein szíve
1133.
Uri KRANOT & Michal KRANOT (Izrael, Franciaország, Hollandia, Dánia):

A remény
1134.
Ione TANAUSU (Spanyolország):

A rejtélyes keleti
1135.
Samuel BESTER (Franciaország):

Az utolsó út
1136.
Chris DAYKIN (Sri Lanka):

1137.
Damir CUCIC (Bosznia és Hercegovina):
The Legs  6 min.

A levél Odesszából
1138.
Anne Lise STENSETH (Norvégia):

1139.
Robyn MOORE (USA):

A Móló
1140.
Salil FERNANDEZ (India):

A szerzetes
1141.
Siu-hei, Angus CHAN (Hong Kong):

Az éjjeli lepke és a szentjánosbogár
1142.
Daniel STEDMAN & Aron EPSTEIN (USA):

1143.
Samantha REBELLO (Egyesült Királyság):

A másik kép
1144.
Richard O'SULLIVAN (Egyesült Királyság, USA):

Az ösvény
1145.
Wei-Shan YU (USA):

1146.
Dana CLAXTON (Kanada):

1147.
Nan Triveni ACHNAS (Indonézia):
The Photograph  90 min.

A puzzle
1148.
Davide MELINI (Spanyolország):

1149.
Sebastian Godwin (Egyesült Királyság):
The Rain Horse  12 min.

A vörös verseny
1150.
Chao GAN (Kína, Németország):

1151.
Zahik RIZVI (USA):

1152.
Samuel BESTER (Franciaország):

A robotok titkos élete
1153.
Michael PETERSON (Kanada):

India hangja - változó zenei kultúra
1154.
Simon JUST, Paolo PRIOTTO, Patric LUGAGNE (Németország):

1155.
Jim CURLIS (Ausztrália):

1156.
Joe HISCOTT (Kanada):

Az ukrán időgép
1157.
Naomi UMAN (Ukrajna, USA):

Könnyek színháza
1158.
Dimitri LURIE, Beate PETERSEN (Norvégia / Oroszország):

Ez az én bőröm
1159.
Verónica MOTA GALINDO (Németország, Szlovénia):

Ez nem egy tájkép...
1160.
Stuart POUND (Egyesült Királyság):

Ideje indulni
1161.
Miguel SALGADO (Mexikó):

Tifariti. A felhők fiai
1162.
Regina ALVAREZ (Spanyolország):

Idő
1163.
Chris COYNE (USA):

1164.
LENGYEL Balázs (Magyar):
Tisztogatás  10 min.

Elkapni a szelet
1165.
Vasudha JOSHI (India):

1166.
Emmanuel BROUSSOULOUX (Franciaország):

Mosdó
1167.
Joshua TAN (Szingapúr):
Toilet / Mosdó  22 min.

1168.
Ivan RAMADAN (Bosznia és Hercegovina):
Tolerantia  6 min.

Holnap - Igen!
1169.
Daniela ABKE (Németország):

Rejtőzködők nyelve
1170.
David ANDERSON (Egyesült Királyság):

1171.
Marie LOSIER (Kanada):

Torgheh
1172.
Mohammad HASSAN DAMANZAN (Irán):
Torgheh  52 min.

Torko, Torento, Teherán
1173.
Kaveh OVAISI (Irán):

Tour
1174.
SIMONYI Balázs (Magarország):
Tour  12 min.

Három
1175.
Dariela LUDLOW (Mexikó):
Tr3s / Három  18 min.

1176.
Margaret COX (USA, Egyesült Királyság):
Transferants  15 min.

1177.
Richard O'SULLIVAN (Egyesült Királyság, USA):
Transit  3 min.

A függönyök mögött
1178.
Gregorio MURO, Raúl LÓPEZ (Spanyolország):

Három nővér
1179.
Galina MYZNIKOVA, Sergey PROVOROV (Oroszország):

Szélhámos
1180.
Alexander POHL (Németország):

1181.
Marvin KREN (Németország):
Trio  11 min.

1182.
Mark FREEMAN (Amerikai Egyesült Államok):
Trolley Dances  26 min.

Igaz Szerelem Szálló
1183.
Alon GAASH (Izrael):

1184.
Georg TILLER (Németország, Ausztria):
Turm der Vögel  27 min.

1185.
Goran MARKOVIC (Serbia / Bosznia és Hercegovina):
Turneja  108 min.

1186.
Pekka SASSI (Finnország):
Turning Green  3 min.

Tutoreality
1187.
TÓTH-ZS Szabolcs & ÁFRÁNY Gábor (Magarország):
Tutoreality  6 min.

Mindent vagy semmit
1188.
Christophe FUSTINI (Franciaország):

1189.
Luca LIBERTINO (Olaszország):
Twilight Code  16 min.

Ubu a tűz alatt
1190.
Alessandro RENDA (Olaszország):

1191.
Laila PAKALNINA (Lettország):
Uguns  12 min.

Hajó a távolban
1192.
Mariana CASTRO & Rita PESTANA (Portugália):

1193.
Simon WALLON (Franciaország):
Un envol  23 min.

1194.
Hugo CHESNARD (Franciaország):

Egy nap Palesztinában
1195.
Mary Ellen DAVIS, José GARCIA-LOZANO, Will EIZLINI (Kanada):

Egy nap, amiről döntöttem
1196.
Pauline HOROVITZ (Franciaország):

Egy szerelmi történet
1197.
Rubén PRIETO (Spanyolország):

Jobb élet
1198.
Luis Fernandez Reneo (Spanyolország):

1199.
Raphaël CHEVèNEMENT (Franciaország):

Valahol a faluban
1200.
Tatiana DE PERLINGHI, Jacques MORIAU (Belgium):

Szöcske a kertben
1201.
Marie-Baptiste ROCHES (Franciaország):

Rövidtáv
1202.
Caroline FOURNIER (Franciaország):

1203.
Collin ZIPP (Kanada):
Unexpected Angel  02:42 min.

Töretlenül
1204.
Jolanka HOEHN (Németország):

Lent balra
1205.
Holger MOHAUPT (Egyesült Királyság, Skócia):

Upgrade
1206.
REGULA Gergely (Magyarország):
Upgrade  7 min.

1207.
Wilfried Agricola de Cologne (Németország):

Vándorok
1208.
SZALKAI Zoltán (Magyarország):
Vándorok  50 min.

Vacsora
1210.
PERLMANN Károly (Magyarország):
Vacsora  26 min.

1211.
Neva IVANEC & Filip ROZIC (Horvátország):
Vae Soli  2 min.

1212.
Eduardo SOLER (Spanyolország):
Valkirias  19 min.

1213.
Rajnesh DOMALPALLI (India/USA):
Vanaja  112 min.

Variációk
1214.
ESZTERGÁLYOS Krisztina (Magyarország):
Variációk  28 min.

1215.
Félix DUFOUR-LAPERRIèRE (Franciaország, Kanada):

Az én kis országom
1216.
Abbass MOHAMMADI (Irán / Egyesült Királyság):

1217.
CVITKOVIC Jan (Szlovénia):
Vem  7 min.

Szarvas
1218.
Pablo FULGUEIRA (Mexikó):

Szétválasztott Vénusz
1219.
Stuart POUND (Egyesült Királyság):

Hűség
1220.
Nastia TARASOVA (Oroszország):

1221.
Julien LONCHAMP (Írország):
Verso-Tempo  11 min.

Vertigo
1222.
Frédéric MALEGUE (Franciaország):

Veteránok
1223.
Margaret WILLIAMS (Anglia/Amerika):

1224.
Francisco BRAVO (Olaszország):

1225.
Dionisio Pérez Galindo (Spanyolország):

1226.
Thorsten WENNING (Németország):
Viersitzer  28 min.

Őrizet
1227.
Gonzalo ZONA (Spanyolország):

1228.
Zhang SHEN (Kína):

1229.
Karen SAFI (Libanon):
Viva Mona Lisa  17 min.

Repülések
1230.
Veaceslav DRUTA (Franciaország):

Felszállás
1231.
Pavel MEDVEDEV (Oroszország):

Utazás a szobám körül
1232.
Olivier SMOLDERS (Belgium):

1233.
Martin TURK (Szlovénia):

Érted bármit
1234.
Toma WASZAROW (Bulgária):

1235.
Takeshi INOUE (Japán):

W.W.V.0.1
1236.
Anahita HEKMAT (Franciaország):
W.W.V.0.1  22 min.

1237.
Julia KAISER (Hollandia):

1238.
Nicole RADEMACHER (USA, Spanyolország):
Walk with me  1 min.

1239.
Choffat FRÉDÉRIC (Svájc):
Walpurgis  60 min.

Körözve - Ki ölte meg Dereket?
1240.
Diana WEILEPP & Andrea THIELE (Németország):

Ami marad
1241.
David NAWRATH (Németország):

A Napot nézve
1242.
Nika BELIANINA (Kanada):

Wawa
1243.
Mona ACHACHE (Franciaország):
Wawa  10 min.

1244.
Panos AMVROSIADIS (Egyesült Királyság):
web-trap.com  24 min.

Üdv a paradicsomban
1245.
Manuel POUTTE & Florence VANDENDCORPE (Belgium):

Világforradalom
1246.
Klaus HUNDSBICHLER (Ausztria):

A tűz fényképe
1247.
Hossein JEHANI & Tania RAOUF (Irak):

Orvvadász
1248.
Marvin KREN (Németország):

1249.
Henri HERRÉ (USA):

1250.
Marcel HOBI (Svájc):
Wimper  8 min.

Szélkeltő
1251.
Kika NICOLELA (Brazília):

1252.
Robert HAMILTON (Kanada):
Winona  6 min.

1253.
Jolene MOK (Hong Kong):
Working Video  15 min.

Kukacok
1254.
Sil van der WOERD (Hollandia):

Kiforgatott változatok
1255.
David FINKELSTEIN (USA):

Rossz
1256.
Mika J. RIPATTI (Finnország):
Wrong / Rossz  8 min.

Wu
1257.
Cécile VERNANT (Franciaország):
Wu  13 min.

A múlt kísértése
1258.
Ya-Li HUANG (Tajvan):

1259.
Porzelt ANNA (Németország):
Wucht  20 min.

1260.
Robin WHENARY (Egyesült Királyság, Anglia):
Wwoofing  11 min.

X
1261.
Gabriele AGRESTA (Olaszország):
X  8 min.

Xenia I, II, III
1262.
Anna LANGE (Hollandia):

1263.
Matías VENTURA & Santiago VENTURA (Uruguay):

1264.
Belén BAPTISTA & Santiago VENTURA (Uruguay):
Ya pasó todo  21 min.

A fésű előkerül
1265.
Vega del Valle Americo (Spanyolország):

Yantra
1266.
TÓTH Tamás (Magyarország):
Yantra  17 min.

Yarik
1267.
Cecile HENRY & Alexander LASLO (Oroszország):
Yarik  78 min.

Egy fájdalommal teli nap
1268.
Sattar CHAMANI GOL (Irán):

Csak nézem
1269.
Gorka CORNEJO (Spanyolország):

1270.
Jesus Urda (Spanyolország, Írország):
Yo Y El Diabolo  19 min.

A lejtő
1271.
Mehmet Can MERTOGLU (Törökország):

yx
1272.
Shelbatra JASHARI (Belgium):
yx  17 min.

1273.
Petr JANÁK (Csehország):
Záhuba  6 min.

1274.
Avi MOGRABI (Izrael, Franciaország):
Z32  81 min.

Zebra átjárók
1275.
Sam HOLLAND (Egyesült Királyság):

Atomtél
1276.
Mohammad MOAYERI (Irán):

1277.
Stanislaw MUCHA (Németország):
Zigeuner  85 min.

Zinneke
1278.
James RECKSEIDLER (Kanada, Belgium):
Zinneke  9 min.

Zitra (holnap) - az igazságról és a megbékélésről
1279.
Judd NE'EMAN (Izrael, Németország):

1280.
Akile Nazli KAYA (Csehország):

1281.
Nicole MITCHELL (USA):
Zoologic  4:28 min.

Zulu találkozása a dzsesszel
1282.
Ferdinando Vincenti ORGNANI (Olaszország, Dél-afrikai Köztársaság):

1283.
Darryl NEPINAK (Kanada):

KERESŐ


      
KIEMELT HÍREK
2014.03.09. 9:23

JELENTKEZZ A MEDIAWAVE 2014-ES FILM, FOTÓ, IRODALMI ÉS ZENEI MŰHELYEKBE! - HATÁRIDŐ: ÁPRILIS 25

A felhívások részletei itt érhetők el!

2014.03.06. 20:34

ÚTON / ON THE ROAD Online Filmfesztivál

Március 1 és április 30. között.

A szavazás eredményét, a kategóriánként közönségdíjakat itt láthatod és persze a filmek továbbra is megtekinthetők!

TAGSÁGOK





Kártyás fizetés szolgáltatója
Elfogadott kártyák